ATEST Ochrona Pracy

22 maja 2018 r.

[Najnowszy numer] [Prenumerata] [Spis treści]     

 

ATEST 12/2005

"Karty oceny ryzyka"

Zakupiłem książkę "Karty oceny ryzyka" i jestem z niej bardzo zadowolony - prosto, jasno trafia do wyobraźni każdego. Można dopasować do swoich potrzeb. Jest bombastycznie. Ale brakuje takich zawodów, jak: rymarz czy szewc. Oczywiście, są to "białe kruki", ale jeszcze występują, a ja mam problemy - nie mogę znaleźć materiałów źródłowych, przepisów dotyczących tych zawodów. Jeśli Szanowna Redakcja mogłaby w którymś z kolejnych "Atestów" pokusić się o ocenę ryzyka wspomnianych zawodów, to byłbym bardzo zobowiązany.

I jeszcze jedno - co ciekawego pojawiło się w tym opracowaniu, to zagrożenia biologiczne - to jest bardzo ważne i wielki pokłon za podjęcie tego tematu.

Marek Kaczmarski

Od redakcji: Gromadzimy propozycje Czytelników dotyczące interesujących ich zawodów. Mamy ich kilkadziesiąt. Obiecujemy, że dojdziemy do rymarza i szewca.

Dodaj swój komentarz


Teresa Flont: Poszukuję kart oceny ryzyka zawodowego na stanowisku kucharz, oraz opis oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy metodą list kontrolnych. Proszę redakcję o odopowiedź. Teresa Flont. (2005-12-31)


Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2005

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 29775177