ATEST Ochrona Pracy

24 stycznia 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: Technik BHP a służba bhp w własnej działalności.

Liczba wpisów: 4.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

Ferdziu: O matko czy masz coś do mojej odpowiedzi dla Wojtka? (2018-09-12)

O matko..: Jesssu.., mam nadzieję, że mój lekarz pierwszego kontaktu, u którego się leczę nie ma takiej wiedzy jak wy ;( (2018-09-12)

Ferdziu: Po pierwsze - nie wprowadzajcie przedsiębiorcy w błąd. Po drugie - Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą nie ma obowiązku tworzenia służby bhp lub wykonywania zadań tej służby przez przedsiębiorcę, który w świetle przepisów nie jest pracodawcą. Po trzecie- w związku z powyższym należy zadać sobie pytanie odnośnie przykładu Anny i dokumentacji powypadkowej? Dla kogo będzie wykonywać tą dokumentację (z błędami)? Dla siebie? Jak zgodnie z przepisami nie jest pracodawcą. Po czwarte - Jeśli ulegnie wypadkowi, to w takim przypadku postępowanie powypadkowe prowadzi ZUS dla przedsiębiorcy. To są prawidłowe wnioski do pytania i opisu sytuacji Wojciecha. I gra gitara. (2018-09-12)

Anna: Po pierwsze policealnej szkoły, a nie po licealnej. Po drugie jednoosobowej, a nie jeno osobowej. W pierwszej kolejności popracuj nad ortografią Drogi Techniku BHP! Jak będzie wyglądać np.Twoja dokumentacja powypadkowa z błędami, która będzie przechodzić przez tyle rąk (oczu). (2018-09-12)

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 31932424