ATEST Ochrona Pracy

24 stycznia 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: C.D. tematu ZUS dopłaci firom na poprawę arunków pracy.

Liczba wpisów: 4.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

J. Kowalski: Czy pracodawca nie musi dbać o poprawę warunków pracy? Hmm.., powinien, ale nie musi. Dla pracodawcy, to koszt. Pracodawca ma zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy, a już poprawa warunków pracy leży w jego dobrowolności. I tu wychodzi ZUS na przeciw. (2018-07-30)

W.Gudalewicz: No być może, że przspałem i nie jestem na bieżąco, ale tak pomyślałem, że jak to doszło do tego, że ZUS dopłaca firmom na poprawę warunków pracy - to co pracodawca to już nie musi poprawiać warunki pracy dla pracujących? Jeżeli popełniłem jakieś niedorzeczności w tym moim poprzednim wpisie,to prepraszam! Natomiast uważam, że na tym forum dyskusyjnym jeżeli niektórzy behapowcy nierozumieją czegoś i pytają a to rozsądni i posiadajacy wiedzę na temat pytającego raczą mądrze podzialić się wiedzą a nie krytykować pytającego. Kończąc- rozmawiajmy i dyskusujny ze sobą w sposób rzeczowy i szanujmy rozmuwców tj. pytajacych i odpowiadających. Ja np. w dalszym ciągu nie pojmuję tego,że ZUS ma dołopacć firmom na poprawę warunkó pracy a co pracodawca to już nie musi dbać o poprawę waruków pracy dla zatrudnionych? Nie jestem przecież anonimowy,jak niektórzy odpowiadający! (2018-07-30)

Znajomy: Panie Wacławie ten program dofinansowania pracodawców przez ZUS działa już kilka ładnych lat. Pierwsza dofinansowania ruszyły pod koniec 2013 roku. Atest (2/2015) też o tym pisał. Chyba coś Pan przespał, że Pan taki zdziwiony, że ZUS finansuje poprawę warunków pracy. (2018-07-29)

W. Gudalewicz: No dobrze niech ten temat pozstanie bez echa oraz dalszych komentarzy - być morze większość z was uważa to inaczej. Ja tylko poinformowałem to co napisano w intrnecie, że "ZUS dopłaci firmom na poprawę waunków pracy" i tyle. Natomiast ciekaw byłem i w dalszym ciągu ciekaw, jesem jak szanowni behapowcy korzystający z tegoż forum dyskusyjnego ustosunkowują się do tego przedsięwzięcia. PS. nikogo nie wyśmiewałem, gdyż uważam iż to zagadnienie z punktu mojego jest istotne nie tylko dla podmitów prowadzących działalność gospodarczą oraz dla pracowników a także dla behapowców. Poczekajmy a zobaczymy co w dalszym ciągu z tego wyniknie i czy zostanie zminimalizowana ilość wypadków przy pracy i chorób zawodowych i nastąpi naprawdę poprawa warunków pracy - oby tak wreście się stało! itd. (2018-07-29)

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 31932616