ATEST Ochrona Pracy

20 sierpnia 2018 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: Upozorowanie wypadku

Liczba wpisów: 5.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

Ewania: "Udaje się na Izbę przyjęć gdzie nie udzielają mu pomocy gdyż nie stwierdzili urazu" Masz ten dokument z Izby Przyjęć? Jeśli dobrze rozumiem, byla to izba Przyjęć Szpitala? Tam najczęściej jest chirurg, często chirurg ortopeda. I TAM nie stwierdzono urazu, a lekarz RODZINNY uraz stwierdził? Dziwne to trochę. Widziałeś dokument z Izby Przyjęć. Jeśli nie - poprosiłabym o niego jako o dokument z pomocy medyczne PIERWSZEJ po zdarzeniu. U rodzinnego był kiedy? Zaraz po wizycie na Izbie Przyjęć? czy dopiero na drugi dzień? Jesli na drugi dzień, a w dniu wypadku urazu nie stwierdzono, to nie wiadomo, co poszkodowany robił pomiędzy wizytami u lekarzy? Moze uszkodzenia kolan w ogole jednak nie doznał w pracy? ;-) (2018-03-01)

Inna Baba: Także kibic ma rację, nie można się "przyczynić" można tylko w mniejszym lub większym "stopniu" się "przyczynić" A co jak ktoś po środku się "przyczyni", tak w połowie? ;) (2018-02-22)

Herod-Baba: Wstyd: To wielki wstyd,że piszesz androny. (2018-02-21)

kibic: Do Jan: Nie ma czegoś takiego,że ktoś się do wypadku przyczynia.Jeżeli już to się przyczynił w znacznym lub mniejszym stopniu. Tylko jak mu to udowodnić? Chodzi tu o zgromadzony materiał dowodowy w sprawie, a nie domniemanie, bo to jeszcze nie jest żaden dowód.Musisz brać pod uwagę obecne ryzyko,że w każdej sprawie poszkodowany w wypadku przy pracy może swych praw dochodzić przed sądem pracy, co zaczyna być to niepokojącym zjawiskiem,na które trzeba być przygotowanym i brać to realnie pod uwagę. (2018-02-21)

Wstyd: Upozorowano wypadek upadku Izby bhp przed jej powstaniem. I tak Samorzad bhp uległ śmiertelnemu wypadkowi przy pracy. Jeden bechapowiec w obecności drugiego bhpowca spowodował że trzeci bhpowiec uwalił samorzad. (2018-02-18)

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 30629072