ATEST Ochrona Pracy

20 marca 2018 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: Seminarium samorząd zawodowy

Liczba wpisów: 5.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

bajobongobaja: Wielu jest osób na tym forum, które z uporem maniaka chcą wmówić pozostałym niechętnym samorządowi lub nie przekonanym do samej idei. Takie osoby jednak żyją w wirtualnym świecie zwłaszcza kiedy mówią,że samorząd powstanie na pewno za 3 lata,jak ustąpią „nieudacznicy” ,jak wieści niejaka nieudacznica Ewka,lecz zapomniała wymienić o których to nieudaczników chodzi np. o tych z OSPS BHP, czy o tych co przygotowują zbyt długo projekt ustawy o samorządzie zawodowym a może jeszcze o innych nieudaczników chodzi, których przez szacunek do nich nie chciała wymienić, bo woli by pozostali oni anonimowi. Śmieszne to a zarazem żałosne! (2017-11-02)

Helena: Ewka: Myślę,że jesteś jedną z nieudaczników dokoptowaną do ideologów samorządu zawodowego służby bhp. Bądź jednak przygotowana na porażkę. (2017-11-02)

Ewka: Ja jestem Ewka. Jestem rezolutna i wiem czego chcę. Co chcę to dostaję. I tak będzie. Ja uważam że że samorząd powstanie. To powstanie. Ale za jakieś 3 lata. Napewno po zmianie nieudaczników. (2017-11-01)

N.O.: Szymon:Napisz konkretnie o co ci chodzi? (2017-10-30)

tata kurka: Do Szymona: Do kogo te pretensje człowieku. Jest temat, to jest i będzie dyskusja. Czytając inne pozostałe wątki nie dotyczące samorządu zawodowego, to siara i pisanie na kolanie o czymś co powinien znać każdy, ale dobrze wyedukowany" behapowiec", a nie patałach, jak w w wielu przypadkach to ma obecnie miejsce na tych wątkach forum Atest-u. (2017-10-30)

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 29035358