ATEST Ochrona Pracy

18 czerwca 2018 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2017-09-12 12:23

Trwają targi BALTEXPO 2017

Zdjęcie z targów BALTEXPO 2015
Zdjęcie z targów BALTEXPO 2015

W Gdańsku w dniach 11-13 września 2017 r. odbywają się Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO. To największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata od 1982 roku.
Każda edycja BALTEXPO cieszy się dużym zainteresowaniem jako wydarzenie, na którym prezentowany jest dorobek i oferta przedsiębiorstw, klastrów oraz instytutów naukowo-badawczych z obszarów przemysłu stoczniowego; offshore; infrastruktury portów i przemysłu morskiego; transportu i logistyki morskiej; żeglugi; bezpieczeństwa wybrzeża, portów i żeglugi oraz ochrony środowiska.
Tematyka targów BALTEXPO 2017 obejmuje główne obszary gospodarki morskiej:
– przemysł okrętowy,
– offshore,
– infrastruktura portów i przemysłu morskiego,
– logistyka w transporcie morskim,
– żegluga morska i przybrzeżna,
– żegluga śródlądowa i gospodarka wodna,
– bezpieczeństwo i ochrona portów i żeglugi,
– ochrona środowiska,
– edukacja i crewing.
Wśród najciekawszych wydarzeń towarzyszących odbywających się w ramach BALTEXPO 2017 znalazły się:
– Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii – część targów stwarzająca możliwość zaprezentowania najnowocześniejszych rozwiązań, produktów, ofert współpracy, potencjału i osiągnięć w skondensowanej formie zachęcającej do odwiedzenia stoiska, w przestrzeni dostępnej dla wszystkich uczestników.
– Konferencje i seminaria poświęcone infrastrukturze i logistyce opartej na wykorzystaniu portów morskich, w tym transportowi intermodalnemu, roli korytarzy TEN-T w rozwoju gospodarki morskiej, budowie infrastruktury na rzecz rozwoju logistyki i przemysłów morskich.
– Strefa Praktyk i Pracy – źródło informacji dla osób poszukujących zatrudnienia w licznych gałęziach gospodarki morskiej i obszarach powiązanych z gospodarką morską oraz zdecydowanych na podniesienie swoich kwalifikacji na wszystkich poziomach zaawansowania – zarówno doświadczonych pracowników, jak i studentów oraz absolwentów.

Więcej informacji: http://www.baltexpo.ztw.pl/

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 30031733