ATEST Ochrona Pracy

22 września 2018 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2017-11-01 11:45

Mapa oceny ryzyka


Z konferencji na konferencję skracają się czasy dojazdu na coroczne spotkanie branży bhp organizowane przez redakcję ATESTU. Można powiedzieć, że drogowcy i kolejarze ułatwiają nam organizację tych spotkań – na naszej stronie internetowej, w zakładce poświęconej tegorocznej konferencji zamieściliśmy interaktywną mapę Polski z przykładowymi czasami przejazdów do Zawiercia, gdzie w dniach 15-17 listopada br. odbędzie się 10. Ogólnopolska Konferencja miesięcznika ATEST „Ocena ryzyka – narzędzie poprawy warunków pracy”.
Podczas trzydniowej konferencji będzie można wysłuchać dziewiętnastu wykładów, wziąć udział w dwóch dyskusjach panelowych (ocena ryzyka, zadania służby bhp), spróbować swoich sił w konkursie wiedzy bhp (cenne nagrody!), zapoznać się z ofertą najnowszych rozwiązań z zakresu ochrony pracy na dziesięciu stoiskach, skorzystać z konsultacji z licznymi ekspertami z różnych dziedzin. Będzie też wystawa prac plastycznych poświęconych bezpieczeństwu człowieka w pracy oraz uroczysta kolacja z wręczeniem nagród laureatom ZŁOTYCH SZELEK. Program konferencji można pobrać ze strony: http://www.atest.com.pl/konferencja
Konferencji towarzyszą warsztaty – rozpoczynają się dzień wcześniej, czyli 14 listopada. Cztery odrębne sesje warsztatowe będą poświęcone: ocenie ryzyka przy obsłudze maszyn, metodom oceny ryzyka zawodowego, nowoczesnym metodom szkoleń (wizualizacjom w bhp), wypadkom przy pracy.
Zarówno wszystkie dotychczasowe konferencje ATESTU, jak i 10., która rozpocznie się już wkrótce, w mniejszym lub większym stopniu poświęcone są ocenie ryzyka zawodowego. Od lat (również na łamach ATESTU) tworzymy swoistą mapę ułatwiającą poruszanie się w tematyce oceny ryzyka.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 30974079