ATEST Ochrona Pracy

18 lipca 2018 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie    

2018-07-17 14:22

Targi Powtech w Indiach i Chinach


W październiku br. w Indiach i Chinach odbędą się targi pod marką POWTECH World – w Bombaju w dniach od 11 do 13 października i w Szanghaju w dniach 17-19 października.
POWTECH to targi numer jeden na świecie w dziedzinie technologii proszków, granulatów i materiałów sypkich. Organizatorzy zapewniają przegląd aktualnych technologii przetwarzania i oprzyrządowania dla różnych branż, od szkła, materiałów budowlanych i papieru, po farmaceutyki, chemikalia i żywność. Promują innowacje w zakresie przesiewania, mieszania, przenoszenia, dozowania, granulacji oraz wielu innych procesów. Targi POWTECH India i IPB China koncentrują się na zakresie przetwarzania proszków i materiałów sypkich oraz mechanicznej inżynierii procesowej. Wydarzenia te zapewniają dostęp do rynków w Indiach i Azji dla producentów maszyn i urządzeń do mielenia, oddzielania, mieszania, transportu i przechowywania materiałów sypkich oraz do analizy i metrologii.
POWTECH India w Bombaju jest skierowany głównie do odwiedzających z branż farmaceutycznej i spożywczej, jak również przemysłu chemicznego, cementowego, budowlanego i niemetalicznego. Wydarzenie skupia czołowych dostawców w dziedzinie mechanicznej inżynierii procesowej z Niemiec, Chin, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajów, a także czołowych indyjskich producentów. Przez trzy dni targów odbędą się konferencje, wykłady i warsztaty. Organizator do współpracy zaprosił wielu wybitnych wykładowców i instytucje takie jak Indyjskie Stowarzyszenie Przetwórstwa, Procesów i Maszyn; Indyjskie Stowarzyszenie Farmaceutyczne; University of Newcastle i in. Program wykładów obejmuje tematy takie jak charakterystyka proszków, produkcja bez pyłu, pneumatyczne systemy transportowe, dobre praktyki produkcyjne, automatyzacja.
Więcej o targach IPB China: http://www.ipbexpo.com/en/
Więcej o targach POWTECH India: http://www.powtechindia.com/home

  poprzednie    

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 30274751