ATEST Ochrona Pracy

18 lipca 2018 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2017-09-21 13:26

Dlaczego warto wziąć udział w zawodach „Starcie Szlifierzy”


Pragniesz zdobyć nowe doświadczenie czy może lubisz rywalizację i dreszczyk adrenaliny? Chcesz wygrać wycieczkę do Stanów Zjednoczonych oraz produkty najwyższej jakości, które zwiększą wygodę i bezpieczeństwo Twojej codziennej pracy? Tego wszystkiego doświadczysz już 4 października na zawodach „Starcie Szlifierzy”,
a to tylko niektóre powody, dla których warto wziąć udział w tym wydarzeniu. Ostatnie eliminacje regionalne odbędą się 4 października podczas targów maszyn do obróbki metalu TOOLEX w Sosnowcu.
„Moim zdaniem w pracy szlifierza najważniejsze są umiejętności, a także materiały, na których szlifierz pracuje przy codziennej obróbce materiału. Zawody „Starcie Szlifierzy” są doskonałą okazją do doszlifowania swoich kompetencji oraz spróbowania pracy na produktach najwyższej jakości. Dla mnie udział w zawodach był super przygodą. Mogłem zmierzyć się ze szlifierzami z całej Polski, zdobyć cenne nagrody i przekonać się, że to we mnie drzemie tytuł Szlif Mistrza” – mówi Adam Machulik, zwycięzca tytułu Szlif Mistrza
I edycji zawodów „Starcie Szlifierzy”, specjalista ds. wdrażania nowych procesów
i produktów w firmie Tenneco.
5 TOP powodów, dla których warto być na zawodach „Starcie Szlifierzy”:
1. Sportowa rywalizacja. „Starcie Szlifierzy” to zawody utrzymane w duchu sportowej rywalizacji. 5 konkurencji, które wymagają zarówno wiedzy, jak i umiejętności, co najmniej 50 współzawodników oraz jeden wspólny cel – odnaleźć w sobie Szlif Mistrza.
2. Praca na produktach najwyższej jakości. Organizator zawodów – firma 3M – zawodnikom mistrzostw umożliwia pracę z wykorzystaniem produktów najwyższej jakości, takich jak tarcze ścierne 3M™ Cubitron™ II i materiały ścierne 3M™ Scotch-Brite™, które poprawią komfort, jakość, a także bezpieczeństwo pracy.
3. Cenne nagrody. Uczestnicy walczą o cenne nagrody, które zmienią jakość codziennej pracy szlifierza.
• Nagroda za I miejsce: nagłowie Versaflo™ z systemem filtrowania powietrza Adflo™, produkty Cubitron™ II i Scotch-Brite™, szlifierka firmy FLEX oraz bon dla firmy
o wartości 800 zł.
• Nagroda za II miejsce: przyłbica Speedglas™ XXi, produkty Cubitron™ II i Scotch- Brite™, szlifierka firmy FLEX oraz bon dla firmy o wartości 500 zł.
• Nagroda za III miejsce: nagłowie G500, produkty Cubitron™ i Scotch-Brite™, szlifierka FLEX oraz bon dla firmy o wartości 300 zł.
• Wyróżnienie: przepustka do Wielkiego Finału, nagrody w postaci ochronników słuchu Peltor Optime™, produktów Cubitron™ i Scotch-Brite™ oraz szlifierki FLEX.
Produkty najwyższej jakości, które ułatwiają codzienną pracę to nie jedyne nagrody. Zwycięzca wielkiego finału pojedzie na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych i odwiedzi główną siedzibę firmy 3M. Srebrni i brązowi medaliści pojadą w podróż do Austrii i również będą mieli niepowtarzalną okazję, aby zwiedzić austriacką siedzibę firmy.
4. 5 wyzwań. Pięć konkurencji sprawdzających zarówno umiejętności praktyczne, jak i teoretyczne. Na zawodach można nie tylko sprawdzić swoje kwalifikacje, ale i zdobyć nowe doświadczenie. Szlifowałeś kiedyś na czas albo przed wiwatującymi kibicami? Szlifowałeś ramię w ramię w jednej konkurencji z zawodniczką? Nie? Zatem zawody „Starcie Szlifierzy” są doskonałą do tego okazją!
• Na rozgrzewkę szlifierze wezmą udział w teście Wiedza Mistrza.
• Konkurencja Zręczność Szlifierza sprawdzi zwinność i sprawność zawodników. Zadaniem szlifierzy będzie uzbrojenie w jak najkrótszym czasie szlifierki kątowej.
• W konkurencji Zaradność Szlifierza zawodnicy będą ciąć stal nierdzewną.
• Z kolei w konkurencji Refleks Szlifierza szlifierze zmierzą się w szlifowaniu spoiny.
• Ostatnia konkurencja to prawdziwe wyzwanie! Zawodnicy w konkurencji Instynkt Szlifierza będą mieli za zadanie zdjąć dokładnie 30 gramów materiału z metalowego elementu.
5. Szkolenia dla uczestników. Ciągły proces doskonalenia i poprawy swoich dotychczasowych osiągnięć to idee, które przyświecają organizatorowi zawodów – dlatego w trakcie wydarzenia zawodnicy będą mieli możliwość wziąć udział w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez ekspertów 3M, poświęconych tematyce najnowszych trendów oraz zasadom bezpieczeństwa bhp.
Więcej informacji o drugiej edycji zawodów „Starcie Szlifierzy” na targach TOOLEX
w Sosnowcu w wirtualnym Biurze prasowym zawodów: biuroprasowestarcieszlifierzy.prowly.com

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 30274886