ATEST Ochrona Pracy

16 listopada 2018 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2017-11-21 9:28

Podsumowanie kampanii – oglądaj na żywo 21 i 22 listopada


W Bilbao dzisiaj i jutro (21 i 22 listopada) odbywa się szczyt podsumowujący dwuletnią europejską kampanię Zdrowie miejsca pracy w każdym wieku (w Polsce znaną pod nazwą Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie). Wszystkie sesje szczytu będzie można oglądać na żywo – transmisja online. Na spotkaniu, w skład którego wchodzi m.in. sesja plenarna i sesje tematyczne, eksperci ze środowiska bhp wraz z przedstawicielami władz UE będą omawiać przyszłe strategie działania na rzecz rozwoju zdrowego środowiska w miejscu pracy. Tematem warsztatów będą dobre praktyki w miejscu pracy, powrót do pracy po rehabilitacji, 20 lat działalności Napo, a także wymiana praktyk pomiędzy specjalistami ds. bhp.
Pod tym adresem można odnaleźć godziny transmisji na żywo i programy konkretnych sesji i spotkań: https://healthy-workplaces.eu/en/healthy-workplaces-summit-2017
Są też informacje o uczestnikach dyskusji. Wszystkie transmisje są dostępne za darmo. Uczestnicy transmisji będą mogli zadawać na bieżąco pytania. Organizatorzy zachęcają do wzięcia aktywnego udziału w wydarzeniu.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 31407611