ATEST Ochrona Pracy

Wirtualne muzeum bhp

Sortowanie alfabetyczne.

Kalendarium

Rok 2018

Plakat bezpieczeństwa pracy

 Dodano: 2019-07-26

 

          

      

2018-07-25  

Plakat bezpieczeństwa pracy  

 

Zakończyła się XXVII edycja konkursu na plakat bezpieczeństwa pracy dla profesjonalistów pt. „Biuro”, organizowanego przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie, Łodzi i Warszawie. Konkurs odbył się pod patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Pracy. Sponsorem tegorocznej edycji był Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
14 czerwca 2018 r. odbyło się posiedzenie jury, na którym, w toku tajnego głosowania, wybrano trzech laureatów nagród głównych oraz pięć równorzędnych wyróżnień. Wybranych zostało także 50 prac, które zostaną zaprezentowane na wystawach pokonkursowych i w katalogu.
Pierwszą nagrodę otrzymała Róża Szczucka, drugą Eugeniusz Skorwider, a trzecią Bartek Zygmunt Siegmund. Wyróżnienia powędrowały do Marty Małgorzaty Kondratowskiej, Marka Osmana, Szymona Szymankiewicza i Kamila Wójcika.
Wręczenie nagród laureatom konkursu oraz uroczyste otwarcie wystawy plakatów bezpieczeństwa pracy odbędzie się w październiku br.
 

 
  - 1 -