ATEST Ochrona Pracy

29 września 2020 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: Brak szkoleń okr = brak środków do życia

Liczba wpisów: 5.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

emeryt: „A ja leżę sobie pod gruszą, na dowolnie wybranym boku…” (2020-09-28)

"behapowiec": "Kiedy patrzę w hen za siebie, w tamte lata, co minęły, czasem myślę, co przegrałem, ile diabli wzięli [...]" (2020-09-28)

w dobie: nowoczesnych technologii kit już się nie sprrzedaje (2020-09-16)

porada: W małym irlandzkim mieście panuje deszczowa pogoda. Ulice są opustoszałe. Nastały złe czasy. Ludzie maja długi, ale żyją na wysokiej stopie. Przy tak niefortunnej pogodzie bogaty niemiecki turysta szukał noclegu. Zatrzymał auto przed małym hotelem w tym irlandzkim mieście. Wszedł do środka. Zagadnął właściciela hotelu, czy może sobie obejrzeć pokoje, bo chciałby jedna noc przenocować i położył na ladę 100 £ kaucji. Właściciel hotelu dał mu więc klucze do pokoi. - - - - Kiedy tylko turysta znikł na schodach hotelarz wziął te 100 £ i pobiegł szybko do sąsiada rzeźnika, aby zapłacić swoje długi. - - - - Rzeźnik wziął te 100 £ i poleciał do hodowcy rolnika zapłacić za dostawy.- - - - Rolnik wziął ten 100 £ banknot i poleciał zapłacić swoje długi w magazynie. - - - - Magazynier ze 100 £ banknotem pobiegł do knajpy i uregulował swoje kredyty. - - - - Barman przesunął banknot do siedzącej przy ladzie prostytutki, która też ciężkie czasy miała, ale przyjemności na kredyt mu udzielała. - - - - Prostytutka szybko pobiegła do hotelu, aby zapłacić za wynajem pokoju tymi 100 £. - - - - Hotelarz położył 100 £ banknot z powrotem na ladzie. - - - - W tym momencie akuratnie turysta schodził po schodach. Żaden z tych pokoi mi nie odpowiada - powiedział i wziął swój 100 £ banknot i opuścił miasteczko. - - - - Nikt nic nie produkował. Nikt nic nie zarabiał. Wszyscy uczestnicy pozbyli się swoich długów i patrzą z wielkim optymizmem w przyszłość. - - - - Tak prosto funkcjonuje UNIJNA POMOC FINANSOWA. - - - - - - Bierzcie przykład… (2020-09-15)

Wiesław: Szkolenia okresowe BHP są zawieszone. Prowadzę tylko jednoosobowa działalność szkoleniową stan epidemii pozbawił mnie pracy. Nie mam z czego żyć. To było jedyne źródło mojego dochodu. Jak żyć? Czy ktoś może wie o jakiejś pracy dla wykładowcy? (2020-08-26)

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2020

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 37851592