ATEST Ochrona Pracy

24 stycznia 2021 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: Nabywanie uprawnień

Liczba wpisów: 7.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

Irto: Taka waska specjalizacja jest moim zdaniem bez sensu. Aby nadac range naszej pracy powinnismy promowac kierunki bhp w szkolach wyzszych. (2021-01-12)

Sedam: Pamietam, jak W. Gudaleiwcz wystąpił z wnioskiem do MEN aby, były tworzone Policealne Studium Bezpieczństwa I Higieny Pracy a do nich byli przyjmowani tylko osoby, które mają ukończone jakiekolwiek technikum zawodowe. W.Gudalwicz sugrował, aby osoby, którzy ukończyli te Studum BHP byli zatrudniani w zakładach pracy na stanowisku np inspektora BHP - pokrewne i zgodnie zposiadanym technikum np. jeżeli ma technikum spożywcze, to mógłby być zatrudniony w piekarni, gastronimi lub w zakladach mięsnych itd. Jezeli ma technikum mechaniczne, to mógłby być zatrudniony w zakładach mechanicznych i pochodnych itd. Wprawdzie MEN utworzył Policealne Studium BHP, ale do niego byli przyjmowani np. osoby po liceum oglnokształcącym idt. - zamiast po tchnikum. A obecnie zatrudniani na stanowika inspektorów BHP np. w zakładach mechanicznych czy spożywczych np. po liceum. Wprawdzie ów wniosek został zrealizowany przez MEN i powołano Komisję do tworzenia szkół PSBHP, jednak nie tak miało być MEN postapił inaczej. (2021-01-12)

Dajcie: sobie spokoj ze zdobywaniem tytulu technika bhp. Tylko studia podyplomowe maja sens. Bez wyzszego wyksztalcenia dzis za wiele nie osiagniesz. Czasy technikow minely bezpowrotnie. Analogicznie w innych branzach, tam gdzie kiedys wystarczalo srednie, dzis wyzsze to minimum. Nie ujmujac nikomu, ale realnie patrzac ns mozliwosci dalszego rozwoju. (2021-01-11)

jurek: Polecam pójść na Technika BHP do Cosinusa w Koszalinie. dobrze przygotują do egzaminu. ja zdałem i jestem bhp\'owcem w firmie ochroniarskiej. naprawdę spoko szkoła i daje uprawnienia do wykonywania zawodu. (2020-08-25)

Kultura bhp: Zaczyna się od raczkowania. Jeśli ktoś nie dorósł to już nie dorośnie. Próba nauki kultury bhp na studiach zawsze kończy się cooltoorą (2020-08-24)

można już: zacząć od szkoły podstawowej, później liceum (nawet bez matury) i technikum BHP z egzaminem państwowym. (2020-08-21)

Ewa: Czy dopiero na studiach mogę zacząć uczyć się na behapowca? Czy nie da się wcześniej zacząć nauki? (2020-08-21)

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2020

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 39546485