ATEST Ochrona Pracy

21 lipca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: Pracownik bhp a studia podyplomowe bhp

Liczba wpisów: 6.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

post scriptum: "Alicja: /.../ Co trzeba zrobić żeby wszystko było zgodne z prawem i legalne, a po ukończeniu studiów moc już normalnie pracować w służbie bhp pełno-etatowo? (2019-03-09)" -> Po ukończeniu studiów podyplomowych w dziedzinie bhp możesz już zastartować z pozycji starszego inspektora ds. bhp, o ile uzyskasz aprobatę przyszłego pracodawcy do zatrudnienia cię w służbie bhp na umowę o pracę w charakterze pracownika służby bhp z takim zaszeregowaniem. Ale takie zaszeregowanie (w pełnym etacie lub jego części) jest już w gestii twojego przyszłego pracodawcy. A on może ci zaproponować stanowisko "startowe" tylko inspektora ds. bhp. To jego legalne prawo i..........wyżej "nie podskoczysz". (2019-03-13)

ciekawostką: w tym twoim galimatiasie dążeń i oczekiwanych pojaśnień jest ewentualna, wydumana przydatność tego "stażu". PS. Aby realnie osiągnąć pozycję specjalisty ds. bhp, jako pracownika służby bhp trzeba nie tylko spełnić warunki formalno-prawne (w tym i te "stażowe"), ale trafić na pracodawcę, który ci zapewni zatrudnienie z takim zaszeregowaniem. (2019-03-13)

Alicja: Właśnie nie wiem. Na studiach otrzymałam informacje żeby najlepiej już wykonywać na jakaś cześć etatu prace na stanowisku pracownika bhp, to wtedy po zakończeniu studiów staż będzie już nabyty... teraz już nie wiem :) (2019-03-13)

ja: Alicjo, dopiero po skończeniu studiów możesz zatrudnić się w Służbie BHP. (2019-03-13)

Alek: Droga Alicjo, oto odp na Twoje pytanie: czy jak odbywasz kurs na prawo jazdy, to możesz już równocześnie pracować jako kierowca bez uprawnień ??? (2019-03-13)

Alicja: Witam, Obecnie robię studia podyplomowe z bhp. Czy staż pracy na stanowisku bhp może już być „nabierany” podczas studiów? Co trzeba zrobić żeby wszystko było zgodne z prawem i legalne, a po ukończeniu studiów moc już normalnie pracować w służbie bhp pełno-etatowo? (2019-03-09)

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33469002