ATEST Ochrona Pracy

20 marca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: ESPSBHP

Liczba wpisów: 11.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

emeryt: Przychylam się do wpisu "już emeryt". (2018-09-21)

już emeryt: Panie W. Gudalewicz: Musi pan zrozumieć,że to od czynnych zawodowo "inspektorów i specjalistów bhp" zależeć będzie w przyszłości, co oni postanowią a mianowicie, czy chcą się integrować i tworzyć nowe organizacje zawodowe jakimi są stowarzyszenia i samorząd zawodowy pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby, czy też tego sobie nie życzą. To jest ich sprawa i decyzja oddolna a nie pańska. Pan się martw tyko o swoje zdrowie i najbliższych i o nic więcej. Pozdrawiam. (2018-09-21)

reaista 2018: Panie W. Gudalewicz: Pogratulować słusznej decyzji. Nareszcie mądre posunięcie z pana strony dzięki Leonowi, któremu należą się duże brawa i podziękowania. Chwała Mu za to. (2018-09-21)

kolega Wacka: Brawo, świetna decyzja ! Szkoda że tak późno ! (2018-09-20)

W. Gudalewicz: Pan Leon użył słowa "Amen" i to jest dla mnie sygnał, abym skończył z tymi stowarzyszeniami i agitowaniem behapowców. A jeżeli jestem nie zrozumiany i powiada, że nikt nie chce ze mną na konkretny temat rozmwiać, to się zastanawiam po co mi ta inicjatywa potrzebna, gdyż jestem przecież na emeryturze i mi z tym dobrze. Więc niech młodsi poczynają działani w celu integracji włącznie z Panem Leonem a jeżeli "Amen to Amen". (2018-09-20)

Kajetan: P.S: mieć cel i charyzmę. Przepraszam za błąd tzw. maszynowy, czyi za pisownię. (2018-09-20)

W.Gudalewicz: A ja o czym piszę, że w pierwszej kolejności należałoby się spotkać z już istniejącymi i działającymi stowarzyseniami behapowskimi i uzyskać akceptację od tych stowarzyszeń a następnie wybrać odpowiednie osoby do zespołu załażyciel-skiego do Eropejskiego Stowarzyszenia itd. PS. trzeba wpisy czytać z rozwagą i ze zrozumieniem no i zgłaszać kandydatów a nastąpnie umówić spotkanie i dokonać podzialń zadań itd. A co do utworzaenia Samorrzdu - jestem za utworzeniem i dobrze by było oby on został utworzony, wówczas by było raźniej i łatwiej utworzyć to Europejskie Stowarzy-szenie. Jeżeli w dalszym ciągu będą oporni i krytykanci co do tej mojej inicjatywy to nie ma oczym rozmawiać i temat należy uważać za zakończony - Pozdrawiam. (2018-09-20)

Kajetan: Panie W. Gudalewicz: Dla wspólnej sprawy najprościej zawrzeć jest porozumienie o stałej współpracy. Uczestnikami takiego porozumienia powinny być: OSPS BHP. Polskie Stowarzyszenie Pracowników służby BHP w Łodzi, Krajowe Stowarzyszenie Pracowników służby bhp sądów i prokuratur . Związek Techników i Inżynierów BHP. Trzeba od czegoś zacząć mieć ce oraz wizję oraz haryzmę, a u pana jakoś trudno tego się dopatrzyć. Sama idea to stanowczo z mało. (2018-09-20)

Leon: Panie W. Gudalewicz: Pana pomysł to marzenie ściętej głowy. Pan nie wie na co się zdecydować, czy na samorząd zawodowy, federację stowarzyszeń bioz, czy na europejską organizację bhp, co jest dziwacznym pomysłem. Są inne organizacje np. które dla jakiejś ważnej wspólnej akcji integrują się i organizują forum krajowe.Warto o tym nie zapominać i tworzyć od czasu do czasu taką integrującą inicjatywę. Ponadto powinien pan pamiętać,że niewiele jest osób zdecydowanych na współpracę z panem.Amen. (2018-09-20)

w. Gudalewicz: Do Myślacego: to, przecież ja już o tym wspominałem, że aby zmierzać do utworzenia Europejskiego Stowarzyszenia, należy w pierwszej fazie zjednoczyć w naszym kraju wszystkie już istniejące i działajace stowarzyszenia behapowskie i uzyskać akceptacje a następnie zabrać się za organizację utworzenia tego wspomnianego przeze mnie Europejskiego Stowaszyszenia. PS. dziękuję koledze Myślącemu za podanie do wiadomości tych dziesięć stowarzyszeń. A więc abym nie został sam na placu boju, to proponuę o zgłaszanie się do grupy inicjatywnej, która będzie miała odpowiednie zadania, o których poinformuję zgłoszone osoby. Zachęcam do zgłaszania się na tym blogu dyskusyjnym i prosiłbym o zaproponowania miejsca i godzinę oraz dzięń spotkania. POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA. (2018-09-18)

myślący: Panie W. Gudalewicz: Przykro czytać pana wypociny. Chce pan tworzyć kolejną nową organizację i śnisz pan o zjednoczeniu już istniejących „Organizacji BHP” a zero wiedzy posiadasz o stowarzyszeniach i organizacjach pokrewnych. Ale spełniam prośbę:”Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP i organizacje pokrewne”to: (Uwaga:Celowo użyłem skrótów zamiast pełnej nazwy organizacji,żeby było mniej pisania), 1.OSPS BHP, 2.SHP,3.PSPSBHP w łodzi,4.KSPSBHP PiS,5.Z Ti I BHP, 6.SOP,7.PSR BHP, 8.SPBHP w Tarnobrzegu, 9.SIPPRP, 10. SI i T P. A tak na marginesie jeżeli się jednoczyć to w jakimś konkretnym celu tworząc federację o nazwie Federacja Stowarzyszeń na rzecz Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia Pracowników, w skrócie: FS BIOZ a dopiero potem,jeżeli uda się taki plan, będzie można ewentualnie pomyśleć o organizacji europejskiej,ale najpierw należy utworzyć liczną organizację krajową. Czego panu życzę. . (2018-09-18)

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 32438255