ATEST Ochrona Pracy

25 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: Jakie szkolenie bhp

Liczba wpisów: 4.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

Ja Jędrek drugi: LMP muszą się podciągnąć w ustawie zapis jak wół, że na wniosek zainteresowanego/samozatrudnionego trza badać....3.Profilaktyczną opieką zdrowotną służby medycyny pracy obejmuje się, na ich wniosek: 1)osoby prowadzące działalność gospodarczą na własny rachunek i osoby z nimi współpracujące; (2019-04-10)

Tak: Do ośrodka szkoleniowego szkolenie okresowe pracowników na st.robotniczych lub behapowiec który wystawi fakturę na twoją działalnosc (2019-04-10)

Tomek: aha czy ktoś zna jakiegoś lekarza od pracy, bo kazali mi przynieść zaświadczenie od lekarza, a nikt mnie nie chce przyjąć bez umowy. Mówią, że ten co mi ma zlecić pracę na budowie ma mi wystawić jakieś skierowanie i mam z nim udać się do lekarza. O co tu chodzi. Ktoś mi wyjaśni? (2019-04-10)

Tomek: Dzień Dobry. Mam problem, chciałem wykonać pewne prace na budowie biedronki. Postawiono mi kilka warunków m.in., że mam udokumentować swoje przeszkolenie bhp i tu mam problem. Jestem osobą samozatrudniającą się, prowadzącą działalność gospodarczą. Zapytałem jakie szkolenie, to odpowiedzieli, że muszę się dowiedzieć i poznać przepisy bhp. Zacząłem szukać w internecie jakie szkolenie mam przejść i nie wiem. Nigdzie w przepisach nie ma jakie szkolenia ma sobie zorganizować osoba prowadząca działalność gospodarczą. Może tutaj się dowiem? Są szkolenia wstępne bhp, są okresowe bhp, są specjalistyczne. W jakimś tam rozporządzeniu wyczytałem, że są szkolenia bhp, ale mojej grupy nie ma. Błagam o pomoc. (2019-04-10)

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33257231