ATEST Ochrona Pracy

21 maja 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: UROCZYSTOSTOŚĆ BHP - W BUDYNKU BHP STOCZNI GDAŃSKIEJ

Liczba wpisów: 8.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

W. Gudalewicz: To prawda,że prezes OSPSBHP ma na imię Ela a nie Bożena i za tę wpadkę przepraszam. Dokonując wpisu byłem myślami, tym co się działo w sali BHP na terenie stoczni gdańskiej, że tak wspaniale była zorganizowana uroczystość 25 lecia OSPSBHP i zamiast napisać Elżbieta napisałem Bożena. Faktycznie to jest wpadka, ale nie jest zagrożeniem dla kol. Eli. Pozdrawiam! (2018-12-21)

No właśnie: Panie Gudalewicz obecna Prezes ZG ma na imię Elżbieta a nie Bożena. Warto chociaż wygooglować jak się nie jest pewnym. (2018-12-20)

delegat: Jestem za Zjazdem w Gdańsku. Z Olsztyna blisko. (2018-12-10)

Wiken: Proponuję przyszłoroczne wybory władz OSPSBHP w maju zorganizować w Gdańsku w "Sali bhp" (2018-12-06)

Sam widziałem: Uroczystości przeprowadzono PROFESJONALNIE i z właściwym pietyzmem. Najwięcej było podziekowań i pochwał. TAK TRZYMAĆ (2018-12-05)

W.Gudalewicz: Dziękuję kol. niezłośliwemu za spostrzegawczość i zwrócenie uwagi na popełniony przeze mnie błąd w moim wpisie bo zamiast wpisać rok 2018 wpisałem 2019 i za co jeszcze raz dziękuję i przepraszam. Też niezłośliwy! (2018-12-02)

niezłośliwy: Panie W. Gudalewicz może się to panu śniło. Rok 2019 dopiero będzie. (2018-12-02)

W. Gudalewicz: Witam przyjaźnie wszystkich inspektorów i specjalistów służby bezpieczeństwa i higieny pracy pracujących na ww. stanowiskach i pełniących funkcje w tym zakresie oraz osoby osoby, które prowadzą działalność w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy a także osoby wspierające dziedzinę BHP. Uważam,że nie sposób pominąć i wspomnieć o uroczystości, jaka odbyła się w dniu 30 listopada 2019r. w historycznym budynku stoczni gdańskiej na okoliczność 25 lecia istnienia OSPSBHP oddziału gdańskiego zorganizowanej przez wielce zaangażowanego w działalność i rozwój tegoż Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, jakim jest były prezes OSPSBHP a obecnie prezes oddziału Gdańsk - MAREK NOŚCIUSZ . Wspomnę, że na tą doniosłą uroczystość, o której wyżej wspomniałem przybyli nie tylko władze miasta - Gdańsk ale przedstawiciele lokalnego nadzoru i kontroli nad warunkami pracy oraz pracodawcy prezentujące przedmioty bezpieczeństwa pracy itd. Przybyła liczna grupa przedstawicieli władz z oddziałów zlokalizowanych w naszym kraju m.in. obecna prezes OSPSBHP Bożena Bożejewicz a także prezes i wiceprezes oddziału Warszawskiego Jola Olejko Tadeusz Potaśński. Wsponę, że sporo osób było także członków z oddziału gdańskiego itd. Wspomnę również, że Prezes Oddziału Gdańsk - Marek Nościusz nie zapomniał o mnie i osobiście zaprosił mnie na tą uroczystość oraz osobiście wobec licznego ww. grona wręczył mi piękny puchar, jako inicjatorowi i założycielowi oraz pierwszemu prezesa OSPSBHP - przyznam, że byłem zaskoczony i było mi miło oraz się bardzo się wzruszyłem. Kończąc bardzo dziękuję Markowi za to wszystko i A. Brygole za dostarczenie mnie na tę uroczystość oraz J.Olejko z troskliwość i T. Potasińskiemu za dowiezienie mnie do domu. A przy okazji przepraszam, że może nieskładnie mówiłem prze mikrofon, gdyż jestem po udarku a lokopeda mnie podratował, gdyż miałem zanik mowy itd. Kończąc Pozdrawiam wszystkich serdecznie. (2018-12-02)

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 32903994