ATEST Ochrona Pracy

25 marca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: NOWY KODEKS PRACY

Liczba wpisów: 5.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

specjalista: Oto co media piszą: Zmiana zasad rozliczania czasu pracy: PRACOWNIK BĘDZIE MUSIAŁ WZIĄĆ NADGODZINY, ale nie dostanie za nie wynagrodzenia wypłacanego wraz z normalną pensją. A co z wyłączeniem dodatków stażowych z podstawy ustalania minimalnego wynagrodzenia za pracę? Więc drodzy pracownicy służby bhp liczcie się, że ograniczą wam godziny pracy ale i tak będziecie musieli pracować w nadgodzinach i zasilać specjane konto pracodawcy. No no... Co w tym kraju się wyrabia (2018-09-27)

Ala: Kodeks pracy to jest odmienna sprawa. BHP to tylko część działu X. A więc nie dotyczy tak bhp jak sie głośno wydziera (2018-09-25)

Zaniepokojony: Kolega widzę w temacie... Z przerażeniem patrzę jak Państwo dyskutuje ie o samorządzie zawodowym. Może więcej zainteresowania prawdziwymi problemami. (2018-09-25)

Zibi: Przepraszam... poleciało i nie dokończyłem... Nie trzeba nowego Kodeksu pracy, by zmienić przepisy - wystarczą rozporządzenia, które sporo namieszają w światku bhp... (2018-09-25)

Zibi: I okazało się, że wiele osób obudzi się w przysłowiową "ręką w nocniku" bo zmniejszą się im "konfitury szkoleniowe". Wiele osób straci też pracę lub możliwość zarobkowania w zakładach, gdzie są tylko lub w większości pracownicy administracyjno-biurowi. Spory kawałek czasu temu zwracałem na to, że sprawy idą w złym kierunku (oczywiście to tylko moje zdanie, które może nie jest obiektywne), lecz podniósł się rwetes, że panikuję... A tu co... "dobra zmiana" (2018-09-25)

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 32502891