ATEST Ochrona Pracy

18 lutego 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Forum dyskusyjne

Temat: Samorząd zawodowy

Liczba wpisów: 841.

Lista wątków
Dodaj nowy wpis do tego wątku


Sortowanie:

ktoś ważny: Ważne głosy forumowiczów są pomijane, a za to dyskusja się toczy o niczym... Zainteresowała mnie wpis "nikt ważny" Widać każdy się boi prawdy, która została zapisana. Nawet sam Gudalewicz udaje, że nie czytał wpisu. Wstyd. Oj wstyd! (2018-09-10)

laik: Jaki to sukces W. Gudalewicz sobie przypisuje. To, że był jednym z członków założycieli OSPS BHP i ZZTiIBHP,a później krótko nie udanym prezesem tych organizacji. Gratuluję dobrego samopoczucia na emeryturze. (2018-09-10)

Kalasanty: W.Gudalewicz próbuje przypisywać sobie zasługi w organizacjach służby bhp, które kiedyś zakładał ale szybko opuścił. Do dzisiaj nie wyjaśnił dlaczego? (2018-09-10)

W.Gudalewicz: DO Andrzeja K: Dzięki za uświadomienie mnie, że jet ochrona danych osobowych i, że jest drmokracja - wezmę te porady pod rozwagę. A do kaja szoł się uśmiechnę - tak jestem dumny z tego, że te organizaje społeczne funkcjonują i działają!!! (2018-09-10)

W.Gudalewicz: Brawo Herod - Baba: wprawdzie sukcesu niedokonałem, że że założyłem to OSPSBHP i ZZIiTBHP, ale pzyznam, że jestem dumny ztego, te organizacje społeczne do dziś funkcjonują. A tak na marginesie zapytam - co Hrod-Baba dokonało na rzecz slużby Bbhp? Krytykować to łatwo, ale coś zrobić pozytywnego to jest problem! - życzę pomyślności i Wytrwałośći. (2018-09-10)

Baca: Niby nikt ważny, a dobze goda. (2018-09-10)

nikt ważny: Gdzieś tutaj ktoś napisał, że Ratownicy medyczni dążą do utworzenia samorządu zawodowego. I tu mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że ich zawód jest o szczególnym znaczeniu społecznym - ratują życie i zdrowie, tak jak lekarze. Ale nijak ma się porównanie tutaj do służby bhp.., zawód jak zawód, bez odpowiedzialności. Tutaj najpierw powinno się pomyśleć o nadaniu służbie bhp odpowiednich narzędzi ustawowych, a potem zwiększyć ich odpowiedzialność za stan bhp u pracodawców. Tak naprawdę służba bhp ma tylko obowiązki, a odpowiedzialność (283K.p. i 220K.k.) ponosi pracodawca. Nasz status obecnie nie pasuje do realiów panujących w RP i EU. Po uporaniu się z tymi powyższymi.., można przystąpić do rozmów o samorządzie zawodowym. Pytanie, czy służba BHP chce mieć większą odpowiedzialność niż ma? np można zmienić 212 K.p. i dodać: ""PRZY WSPÓŁPRACY ZE SŁUŻBĄ BHP" organizować stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy;" (2018-09-10)

Andrzej K.: Przepraszam tych, którzy poczuli się obrażenie rzeczywiście niefortunnie użyłem sformułowania, więc się poprawiam: Nie wszyscy tzw." behapowcy" źle wykonują swoje obowiązki. (2018-09-10)

specjalista bhp: Do Andrzeja K: Proszę się nie wypowiadać w liczbie mnogiej to raz i dwa to proszę nie uogólniać całej sprawy, że wszyscy tzw." behapowcy" źle wykonują swoje obowiązki. (2018-09-10)

Herod-Baba: Jaki to sukces W. Gudalewicz sobie przypisuje? To,że był jednym z członków założycieli OSPS BHP i ZZTiIBHP, a później krótko nie udanym prezesem tych organizacji. Gratuluję dobrego samopoczucia na emeryturze. (2018-09-10)

kakaja szoł: Do W. Gudalewicz: To pana zdanie. Ale niektórzy dotychczasowi pańscy zwolennicy do których kiedyś się zaliczałem(bowiem należałem kiedyś do OSPS BHP/O Rzeszów z którego się szybko wypisałem a za niedługo oddział tego stowarzyszenia Rzeszów został zlikwidowany na wiele lat, który próbowała nieskutecznie ratować pana następczyni prezes Polaczek. I z czego to może pan być tak dumny? (2018-09-10)

yeti: Do zorientowany: Wiele jest zawodów, które ubiegają się o samorząd zawodowy pomimo,że z góry wiedzą,że nic z tego nie będzie, ale próbują chociażby jak pracownicy socjalni i ratownicy medyczni.Powinno to dać do myślenia huraoptymistą samorządu zawodowego pracowników służby bhp. (2018-09-10)

Andrzej K.: Do Pana W.Gudalewicza. Przypominam, że jest ochrona danych osobowych, to raz. Dwa, to jest tylko i aż forum na którym każdy może mieć prawo do prywatności. Jest demokracja. To że Pan się identyfikuje i podaje swoje personalia, to Pana sprawa. (2018-09-09)

Andrzej K.: Czytam te forum od wielu lat. Wstyd napisać, ale przeraża mnie poziom intelektualny służby bhp i jej ambicje. Zejdźcie na ziemię. Zacznijcie uczciwie wypełniać swoje obowiązki (2018-09-09)

W.Gudalewicz: DO kakaja szoł: Moi zwolennicy nie zawiedli się, gdyż OSPSBHP i ZZIiTBHP funkcjonuje i działa wg. uchwalonych przez delegatów statutu oraz regulminów itd. Natomiast ja jestem już od wiwelu lat na emeryturze i absolutnie nie jestem zainteresowany żadną funkcją w tych społecznych organizacjach - niemniej jednak wspieram działania ww. organizacje i życzę im wytrwałości w działaniu dla dobra behapowców i nie tylko. Założyłem te ww. organizcje oraz jestem z tego dumny i nikt mi tego nie odbierze, gdyż coś doknałem dla tego środowiska behapowskiego. Teraz niech nłodzi behapowcy bardziej wykształceni oraz doświadczeni doskształtują to środowisko. Ja już wielokrotnie się wypowiadałem, że popieram inicjatorów tworzenie Samorządu Zawodowego behapowców a w razie konieczności, jeżeli mi zdrowie pozwoli w tym przedsiewzięiu pomogę!!! PS. żadną krytyką się nieprzejmuję - są inni niech działają. (2018-09-09)

Jan: Robienie sztucznego zamieszania na forum i ciągłe bicie piany to specjalność tych co mają parcie na władzę . Ale są to ludzie oderwani od rzeczywistości, bo by coś chcieć - trzeba coś dać. Czyli trzeba pozyskać do ludzi do poparcia projektu i dyskutować merytorycznie, ale jak do tej pory nikt nie widział (nie czytał) "wspaniałego dzieła" pod nazwą projekt ustawy o samorządzie zawodowym. To jest tak samo jak z Yeti albo z potworem z Loch Ness - mówi się, że są ale nikt ich nie widział... Przez najbliższe lata powstanie samorządu to tylko mrzonki i nic więcej !!! (2018-09-09)

czyli: ......... co myślą? (2018-09-09)

relista 2018: Tak tu wiele osób myśli realnie. (2018-09-09)

a czy w ogóle: ktoś tu myśli? (2018-09-09)

Kowalski Jan: Jeżeli ktoś myśli,że samorząd zawodowy wnet powstanie, to się mocno zawiedzie. (2018-09-09)

top mop: Panie Gudalewicz,jak widać to lubi się pan obrażać zwłaszcza,że ktoś panu przypomni prawdę, którą pan próbuje zakłamać, co nie jest możliwe. (2018-09-09)

kakaja szoł: Panie W. Gudalewicz: Prawda jest taka,żeś pan zawiódł swoich zwolenników zarówno w OSPS BHP,jak również w ZZTiIBHP. Pan się nie nadaje na stanowisko prezesa jakiejkolwiek organizacji, co najwyżej na członka zarządu. Na marginesie dodam,że istnieje zasadnicza różnica między tworzeniem stowarzyszenia a samorządu zawodowego. Jeszcze raz dodam, że sprawa samorządu zawodowego jest niewątpliwie wyłącznie sprawą polityczną. (2018-09-09)

zorientowany: Szanowni dyskutanci i dyskutantki: Podam taki przykład a mianowicie, ratownicy medyczni od wielu lat bezskutecznie starają się o swój samorząd zawodowy i jeszcze wiele lat zmuszeni będą na to czekać. Nie jest prawdą,że tylko wszystko zależy od posłów. W dużej mierze decyduje w tym przypadku minister zdrowia, który jest przeciwny powołania samorządu zawodowego ratowników med. Jeżeli chodzi o powołanie samorządu zawodowego pracowników służby bhp, to najwięcej ma do powiedzenia minister rodziny pracy i spraw socjalnych, który nie ma zdecydowanego zdania w tej sprawie. Jak wiem to jest ona bardziej sceptyczną, osobą raczej nie popierającą zamysł samorządu zawodowego prac. służby bhp i tyle moich wyjaśnień w tym temacie. (2018-09-09)

W.Gudalewicz: DO kolegi Wacka: w tej chwili zapoznałem się tym wpisem i zastanawiam się co to za mój kolega wypisuje. Kolego podaj swoje imię i nazwisko, co wstydzisz się? (2018-09-09)

kolega Wacka: Wacek zaś gada o sobie w trzeciej osobie (2018-09-09)

Zaskoczony: Ciekaw jestem kto zainicjował i w wyniku tej inicjatywy zostało utworzone nie tylko OSPSBHP ale i ZZIiTBHP. Wydaje mi się,że to właśnie sprawka Gudalewicza. O ile mi wiadomo,to przez ponad 20 lat istniała służba bhp ale nikt nie pomyślał o założeniu organizacji służby BHP a za sprawą i zangażowaniem tego Gudalewicza to obie organizacje funkcjonują i działają. I teraz zostało podjęte działania Samorządu Zawodowego i co nic nie wychodzi? Skoro są niemożności to zwrućcie się do tego Gudalewicza, który zapewne wskaże odpowiedni kierunek. (2018-09-09)

laska nebeska: Jak będzie potrzeba to będziemy protestować u swojego pracodawcy,że nie mamy swojego samorządu zawodowego pracowników służby bhp, którego tak bardzo, tak bardzo nam go brak. (2018-09-09)

Kajetan: Niejaki W. Gudaewicz założył konkurencyjny wątek do wątku pt.: samorząd zawodowy, po to by agitować do swojego kolejnego pomysłu. Myślę,że nikt się nie da nabrać na jałową dyskusję z tym panem. No bo i po co? Wszyscy go dobrze znają od strony jego nieudanych działalnościach w organizacjach BHP, które sam stworzył i za niedługo opuścił. A teraz czas na samorząd bhp, jak twierdzi niejaka Monika. (2018-09-09)

Delegat: Czas rozpocząć rozliczanie z dzałań zarządu w temacie realizacji uchwał ZJAZDU. No i będzie wesoło. To nie hejt. To troska o OSPSBHP (2018-09-09)

JA: Do pracodawcy: Rzeczywiście jesteś "perty noga" w temacie służby bhp. (2018-09-09)

JA: Ja się zgadzam na utworzenie samorządu zawodowego i co z tego jak tego i tak nikt nie weźmie pod uwagę. (2018-09-09)

st.insp.bhp: Do pracodawca: Rzeczywiście masz rację. Z tobą dyskusja nie ma żadnego sensu, bo ty wiesz najlepiej na temat bhp. A jak przyjdzie PIP na kontrolę to okazuje się,że zapomniałeś języka w gębie. (2018-09-08)

behapowiec: Ale wstyd, Jeśli ktoś tak pisze, to nie jest godzien być starszym inspektorem ds, bhp. Przykre. (2018-09-05)

inny: najlepiej zatrudnić płacić grubą kasę i jeszcze pilnować i wskazywać placem, co ma służba bhp robić. OTO OBRAZ SŁUŻBY BHP. Całe szczęście, to margines wśród pracowników służby bhp (2018-09-05)

pracodawca: Do st.insp.bhp: Pozwolisz, że nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę komentować Twojego wpisu, bo popełniłbym mezalians. Forumowicze czytają i ocenią zapewne Twoją wypowiedź (2018-09-05)

Francuz: W naszej kulturze, w naszym języku "wy" (vous) to forma wykwintna. To u nas (we Francji) wybuchła rewolucja ludowa, będąca przykładem dla całego świata. PS. "St. insp. bhp" - ani to tytuł, ani stanowisko pracownicze. Czyli ............ behapowski dyletant. (2018-09-05)

st.insp.bhp: Szanowny pseudo pracodawco: A,że zatrudniłeś jakiegoś miernotę,jako swojego„behapowca,to możesz mieć tylko pretensje do samego siebie. Tym bardziej jest to twoja wina,że nie kontrolowałeś jego pracy i nie przydzielałeś mu konkretnych i potrzebnych zadań do wykonania a tolerowałeś jego byle jakość. Czyli było zero współpracy z twojej strony z tzw. „behapowcem”. A ponadto szanowny Obywatelu pracodawco to „WY” już od dawna nie powinno być przez „Was” używane,chyba,że się nadal czujecie „Towarzyszem” wiadomej Wam opcji politycznej.Z politowaniem starszy inspektor.ds. bhp. (2018-09-05)

legalizator: Na pewno jest w tym trochę racji, ale tylko trochę może troszkę a być może,że nawet troszeczkę. (2018-09-05)

Leokadia: Nie każdemu jest po drodze do samorządu, ponieważ on nie jest w stanie zmienić niskiej pozycji społecznej służby bhp, jak wiadomo,że nie cieszy się ona zbytnio uznaniem i budzi brak zaufania u pracowników do swojej działalności. (2018-09-05)

Jośko !: Szanowni dyskutanci/dyskutantki: Zastanówcie się proszę nad ważnym zagadnieniem, takim jak sprawa przynależności osób pracujących w służbie bhp tuż przed emeryturą. (2018-09-05)

kucharz: Jak uczta to tylko u Baltazara Gąbki z udziałem kucharza Mamma Mija herbu zielona pietruszka. (2018-09-05)

pracodawca: Na tym forum było i jest wiele przykładów waszej twórczej pracy. Chociażby ostatnio czytałem, że ktoś dał pracodawcy do podpisu instrukcje bhp, w której napisał kategoryczny zakaz rozmowy. Sami na siebie piszecie i jeszcze pracodawcy podsuwacie takie babole. I wy chcecie utworzyć samorząd? (2018-09-04)

pracodawca: do niby st.insp. bhp. Napiszę krótko. Nie chciej wiedzieć ile wstydu się najadłem podczas kontroli za takiego jak Ty! Co miałeś wykonywać, a nie wykonałeś, a w zadaniach miałeś to zapisane. Oczywiście już się pożegnałem z tym pracownikiem służby bhp. A komu się dostało? - Pracodawcy, bo to ja odpowiadam. Więc zachowaj te bezpodstawne złośliwości dla siebie. "Prawda w oczy kole" (2018-09-04)

Uczta Baltazara: sami się uczta, a nie Baltazara - „pracodawca: Weście się /…/ co po niektórzy. (2018-09-04)” + „st.insp.bhp: /…/ nie koniecznie. (2018-09-04)” (2018-09-04)

bezstronny.: Było nie było i się nie utworzyło samorządu zawodowego. To jak się to zrobiło? A normalnie, bo się nie chciało i wielu się to spodobało? (2018-09-04)

roztropny: Raz na ludowo, raz na wesoło i jest okej. Można dzisiaj wszystko mówić i pisać, a mówią,że to brak demokracji i wolności słowa w naszym kraju. A kiedy tak wcześniej było? Jest fajnie jak w kabarecie. Nasz kraj to istny kabaret i to za darmo. (2018-09-04)

st.insp.bhp: pracodawca: Do kogo ta mowa? To wy się solidnie weźcie za sprawy bhp we własnych firmach a nie pouczajcie "behapowców' co maja robić. Bo oni dobrze wiedzą co mają robić natomiast wy już nie koniecznie. (2018-09-04)

autor: Pierdu, pierdu będzie wiosna, będzie lepiej trawa rosła. Po co komu jakiś samorząd zawodowy. Ludzie wy się dobrze zastanówcie co chceta robić. Moim zdaniem róbta co chceta. A z samorządem tak nie będzie można. (2018-09-04)

pracodawca: Weście się lepiej za wykonywanie swoich obowiązków, jako służby bhp, a nie pisanie bzdur o samorządzie na forum. Wystarczy poczytać Wasze porady dla mniej doświadczonych kolegów w sprawach bhp. PS. Nie chciałbym się leczyć u lekarza, który ma "taki" poziom wiedzy jak co po niektórzy. (2018-09-04)

to, że: jedna organizacja dała pomysł, to pikuś. Inni milczą a dostaje się OSPSBHP już przez 4 lata. Ogarnijcie się ludziska. (2018-09-03)

a może tak: zganicie inne stowarzyszenia i instytucje zrzeszające pracowników służby bhp, które do tej pory nawet słowem się nie wypowiedziały, a nie tylko obarczacie stowarzyszenie - pomysłodawcę. Wola musi być wszystkich! (2018-09-03)

ltytus: Będzie dalej z samorządem zawodowym wielki problem,ponieważ zaczęto od dyskusji nad możliwością jego utworzenia a nie od omawiania projektu ustawy o samorządzie zawodowym,co uważam za kardynalny błąd nie do naprawienia, choć minęło już prawie 4 lata a konkretów nadal brak stąd też wiele domysłów i dywagacji wokół sprawy samorządu zawodowego pracowników służby bhp. To nie tak miało wyglądać! (2018-09-03)

mrdyk: Jednak nie da się wszystkich „behapowców” przekonać do samorządu zawodowego, zrzeszonych i nie zrzeszonych w różnych ich stowarzyszeniach, ale próbować można a nawet trzeba bo inaczej z tego to będzie wielka klapa, co zresztą widać to po dyskusjach na tym forum. (2018-09-03)

JA: Rzeczywiście, że sprawę samorządu zawodowego można by uznać za priorytet, ale trzeba zmienić nieskuteczne jak dotąd podejście i sposób wykonania uchwały zjazdu delegatów OSPS BHP. (2018-09-03)

Jjędrula: Sprawa samorządu zawodowego jest nadal wciąż otwarta. Nie mniej jednak wymaga ona szerokiej konsultacji ze środowiskiem „behapowskim” w celu przekonania go do zamierzonego celu a ponadto głównie chodzi o społeczne poparcie samego zamysłu zakończonego aktem prawnym czyli dobrym projektem ustawy i złożeniem go w kancelarii sejmowej a następnie uchwalenie tego projektu przez parlament jako już ustawy regulującej kwestie samorządu zwanego też izbą pracowników służby bhp. (2018-09-03)

członek OSPSBHP: Pytanie o status „behapowca”. Jaki on jest właściwie? Odpowiedź brzmi: Bardzo niski i od wielu lat się nie poprawia. Pytanie o przyczyny tego stanu rzeczy? Odpowiedź brzmi: Składa się na to wiele przyczyn choć wydaje się ona jedna najważniejsza,to słabe przygotowanie do zawodu oparte wyłącznie o przepisy ws. służby bhp. Przepisy te powinny być jak najszybciej zmienione i dostosowane do oczekiwań pracodawców,osób kierujących pracownikami, samych pracowników a przede wszystkim organów państwowego nadzoru i kontroli nad warunkami pracy. (2018-09-03)

wierzący: Co wybrać nie jest kwestią wyboru lecz kwestią wiary, bez której nic nie da się osiągnąć zwłaszcza stawianego celu. (2018-09-03)

niezdecydowany: Sprawą oczywistą jest brak determinacji Zarządu OSPS BHP i nic nie wskazuje na to,że się to może zmienić. Nowy zarząd OSPS BHP jest święcie przekonany, że samorząd zawodowy to pomysł niewypał poprzedniego zarządu stowarzyszenia. Albo rybka albo akwarium. Nie wiadomo co tu wybrać?. (2018-09-03)

laik: Narzekania nic tu nie pomogą, ponieważ nowy zarząd OSPS BHP jest bezradny w dążeniach do powstania samorządu. (2018-09-03)

Leokadia: Odpowiedź na to jest prosta bo nie potrafią napisać coś interesującego co by wzbudziło powszechne zainteresowanie czytelnika. (2018-09-03)

Barbra: Co by nie powiedzieć to temat tego wątku nie przestaje być popularnym,więc po co autorzy kolejnych nowych wątków próbują zakłócić ten najstarszy i najdłużej trwający wątek poświęcony samorządowi zawodowemu? (2018-09-03)

specjalista bhp: „Środowisko behapowskie” jest mniej więcej podzielone pół na pół. Jedni są za utworzeniem samorządu inni nie koniecznie. (2018-09-02)

Halszka: Może koszty przystąpienia do samorządu muszą być koniecznie wysokie, ale koszty społeczne na pewno będą znaczne. (2018-09-02)

Pankracy: Ewka: Nie ma żadnej gwarancji,iż samorząd zawodowy pozytywnie wpłynie na poprawę funkcjonowania służby bhp. Każdy samorząd ma swoje z tym kłopoty. (2018-09-02)

Agata: W obecnej sytuacji prawnej samorząd zawodowy pracowników służby bhp,to niepotrzebna strata czasu i pieniędzy dla ich przymusowych członków. (2018-09-02)

spostrzegawczy: Zostawcie techników bhp w spokoju. Będą tak długo potrzebni,jak długo będzie obowiązywać obecne rozporządzenie ws. służby bhp. (2018-09-02)

baba jaga: Będzie samorząd jak mi kaktus na głowie wyrośnie zamiast utraconych włosów. Baju baju będziesz w raju razem z tym samorządem zawodowym. (2018-09-02)

roztropny: Już co poniektórym śnią się demony zamiast samorządu zawodowego. Łudź się ta łudź. A samorządu jak nie było tak „NI MA”. (2018-09-02)

Joziń: z baziń (2018-09-01)

Mohito: Uważam,że koszty opłat przynależności do samorządu zawodowego mogą przekraczać więcej niż 200 PLN miesięcznie składka + OC bez wpisowego. Dla jednych to dużo, a dla innych to nie koniecznie. (2018-09-01)

Monika: Są osoby,które czekają na zaniechanie wpisów ,ale się chyba nie doczekają. (2018-09-01)

niezrzeszony: Samorząd zawodowy a komu on jest obecnie potrzebny? (2018-09-01)

Gonzo: Oj będzie, będzie zabawa,oj będzie się działo z tym samorządem zawodowym. (2018-09-01)

już emeryt: Nim powstanie samorząd zawodowy to minie wiele lat a nie którzy tego się w ogóle nie doczekają. (2018-09-01)

Ktoś?: Na pewno w niczym nie pomoże samorząd zawodowy służbie bhp. Więc o jakich korzyściach być musi mowa? (2018-09-01)

niezadowolony: Ile będzie korzyści z samorządu zawodowego? tyle samo ile osa da miodu. (2018-09-01)

uczestnik: Lepsze czasy mogą nadejść. Pytanie czy jednak też dla samorządu zawodowego? Nie może być tak,że czego chce mniejszość to ma zaraz spełnić znaczna większość. (2018-08-31)

prorok: Już tak wiele napisano,że samorząd nie powstanie a naiwniacy dalej uparcie swoje,że będzie inaczej tylko jak nadejdą lepsze czasy. (2018-08-31)

bajobongobaja: Rycz mała rycz, płacz mała płacz Bo samorządu jak nie ma tak nie będzie. (2018-08-31)

fiki miki: Przegranym zawsze trudno pogodzić się z porażką. Nie ma to tamto. (2018-08-31)

Ktoś?: Współczucia nigdy za wiele. (2018-08-31)

Może: Uczuciowy 'anie w rzeczywistości' możesz zobaczyć przy drodze krajowej nr 7 gdzie tworzy samorząd najstarszego zawodu na świecie. (2018-08-31)

uczuciowy: Mogę tylko współczuć tym wszystkim naiwniakom,że ich samorząd zawodowy wciąż istnieje w ich marzeniach anie w rzeczywistości. (2018-08-31)

Dorota: Są także różne podawane informacje wyssane z palca nie mające nic wspólnego z prawdą. Są zwyczajnie zmyślone przez ich autorów. (2018-08-29)

reaktor: Każdy może pisać co chce, byle by pisał logicznie co się to sporadycznie zdarza. (2018-08-29)

Ryży: Nie wszyscy wierzą i to nie bez podstaw,że samorząd zawodowy w obecnej rzeczywistości politycznej ani w przyszłej perspektywie na pewno nie powstanie i za to są mocno atakowani. (2018-08-29)

Niunia: Są też także tzw. złośliwce, których zadaniem jest sianie zamętu i robienie wody z mózgu lub pranie mózgu. (2018-08-29)

poinformowany: Są nie tyle bajarze, co nieodpowiedzialni autorzy wpisów, piszący nieprawdziwe informację specjalnie po to, by podgrzewać atmosferę dyskusji doprowadzając ją do pozoru awantury. (2018-08-29)

Grześ: Normalnie małpa w kąpieli. (2018-08-29)

Zibi: Kalasanty... jest różnica w tym co jest napisane, a tym co chcesz wydumać... mój wpis brzmiał (fragment dot. samorządu bhp): "Co do samorządu bhp - nie ma żadnych szans na powołanie takowego, bo nie ma woli politycznej oraz brak jest zainteresowania większości tym tworem. By coś powołać, trzeba pokazać plusy i minusy - tak by uzyskać poparcie dla danego projektu." Czytaj ze zrozumieniem !!! Koniec - kropka w tym temacie. (2018-08-28)

Kowalski Jan: Realnie myśląca osoba nigdy nie będzie pisała bzdur. Nawet na zamówienie. (2018-08-28)

Kowalski Jan: Są bajarze na tym forum, chociaż nie mają statusu zawodu zaufania publicznego. Natomiast mogą mieć oni zaufanie społeczne swoich czytelników. (2018-08-28)

Kalasanty: Zibi: Nie wypieraj się, użyłeś nazwy samorząd bhp w swoim wpisie z 26.08.2018. Nie może być taki samorząd zawodowy.Było już wiele razy wyjaśniane i pojaśniane a niektórzy dalej swoje, także i TY. (2018-08-28)

Gonzo: Kazek: Możesz se mieć zaufanie społeczne do twojego behapowca,ale to nie jest to samo co zawód zaufania publicznego w żadnym razie. (2018-08-28)

kibic: Na pewno są i takie osoby, które czekają i pragną samorządu zawodowego jak kania dżdżu. Na to nic nie poradzisz.Bo wolno im. (2018-08-28)

Joruś: Do Ewki: Architekci są zaliczenie do zawodów zaufania publicznego - patrz: Ustawa z dnia 15 grudnia 2000 r. o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa - więc kolejny raz kula w płot. (2018-08-27)

Kazek: Ja mam zaufanie do bhp-owca przynajmniej jednego. Więc to jest zawód zaufania społecznego (2018-08-27)

beza: jest rezultatem ubitej piany i obróbki termicznej. Ale samorząd z samego bicia piany nie powstanie, niestety. (2018-08-27)

Zibi: Kalasanty... przeczytaj uważnie... piszę, że nie ma takich samorządów jak pracowników socjalnych czy też pracowników cywilnych. Mrzonki o samorządzie, to tylko marzenia kilku osób, bo realnie patrząc nie ma szans na taką ustawę - nie ma woli politycznej i przepisów w tej sprawie. Służba BHP (z całym szacunkiem dla osób wykonujących obowiązki służby BHP) nie jest zaliczana do zawodów zaufania publicznego i długo nie będzie. (2018-08-27)

Zibi: "Bolek".... właśnie dla tego jest to bicie piany, bo od kilku lat nie ma żadnych konkretów. Gdyby były konkrety, to można dyskutować - a tak.... zero konkretnej dyskusji. (2018-08-27)

Pankracy: Nie powstanie żaden samorząd zawodowy. Bo to nie jest marzenie. To są polityczne realia o czym należy nie zapominać. (2018-08-27)

<< Back     Next >>


[1-100] [101-200] [201-300] [301-400] [401-500] [501-600] [601-700] [701-800] [801-841]

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 32114777