ATEST Ochrona Pracy

7 maja 2021 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2021-04-15 10:15

Webinarium 3M „Nauka dla bezpieczeństwa” – praca w nadmiernym hałasie


Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić w swoim zakładzie bezpieczne warunki pracy dla wszystkich pracowników. Specjaliści ds. bhp powinni być zaangażowani w zapewnienie właściwych środków ochrony oraz szkoleń.

Utrzymanie spójności w tym zakresie może okazać się trudne i komplikujące procesy bhp w organizacji. Firma 3M wspierając klientów i partnerów dzieli się wiedzą swoich najlepszych ekspertów — w ponad 20 modułach tematycznych poświęconych bezpieczeństwu i higienie pracy omawiają aktualne trendy, dostępne rozwiązania oraz praktyczne wskazówki, jak podnieść poziom bezpieczeństwa pracy.

Najbliższe webinarium dotyczące zagadnień związanych z pracą w środowisku o wysokim poziomie hałasu oraz sposobów ograniczenia jego wpływu na zdrowie pracowników odbędzie się 20 kwietnia w godzinach 11:00–12:00 na platformie 3M do szkoleń online i będzie prowadzone przez dr inż. Pawła Górskiego, specjalistę ds. bezpieczeństwa pracy w dziale R&D 3M Poland sp. z o.o.

Paweł Górski to ekspert w zakresie akustyki i środków ochrony indywidualnej. Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej, Centralnego Instytutu Ochrony Pracy-PIB, Instytutu Europejskiego, Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu; był stażystą w U.S. Army Research Laboratory. Członek grup eksperckich w SNB, PKN, AES, IIAV. Autor publikacji popularnonaukowych i naukowych z zakresu bhp i akustyki.

Rejestracja na bezpłatne webinarium: https://engage.3m.com/PSD-PL-SOS-Home


Nie przegap nadchodzących webinarów – subskrybuj, aby otrzymywać zaproszenia e-mailem!

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2021

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 40828587