ATEST Ochrona Pracy

25 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2018-07-10 12:24

Podsumowanie targów Safety & Health Expo


Targi Safety & Health Expo, które już po raz piąty odbyły się w Londynie (w ExCeL London), zgromadziły specjalistów z zakresu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w pracy z całego świata, którzy przez 3 dni (18-20 czerwca 2018 r.) uczestniczyli w seminariach, dyskusjach i innych wydarzeniach targowych.
Targi przyciągnęły ponad 14 000 odwiedzających, co stanowi wzrost o 4% w porównaniu do roku 2017, i zgromadziły ponad 300 wystawców z 20 krajów. 54% odwiedzających ma roczny budżet na zakupy wynoszący ponad 100 tysięcy funtów. Targi stały się więc płaszczyzną łączącą wyspecjalizowanych dostawców z kluczowymi, decyzyjnymi przedstawicielami firm, dzięki czemu mogli oni uzyskać wgląd w wiele rozwiązań i skorzystać z rabatów na miejscu. Istotną rolę odegrała internetowa usługa aranżowania spotkań: The Online Meetings Service. Ponad 800 spotkań między wystawcami i odwiedzającymi zostało zaplanowanych przed rozpoczęciem imprezy.
Niezwykłym powodzeniem cieszyła się seria wykładów. Targi gościły światowej klasy prelegentów, w tym: Ruby Wax – łączącą karierę komika i eksperta z zakresu zdrowia psychicznego, sir Clive’a Woodwarda – angielską legendę rugby, Nicky Moffat – wysokiej rangi oficerkę armii brytyjskiej. Jednym z najbardziej udanych spotkań była debata „Czy naprawdę musimy tak dużo mówić o zdrowiu psychicznym?” Heather Beach, dyrektor zarządzająca w The Healthy Work Company, powiedziała podczas debaty, że branża bhp zbyt długo opierała się wyłącznie na elemencie bezpieczeństwa technicznego i dopiero teraz dostrzega istotną rolę, jaką odgrywa zdrowie i dobre samopoczucie pracowników.
Przez wszystkie trzy dni targów odbywały się również pokazy odzieży roboczej i ochronnej, które przykuwały uwagę zwiedzających. Na wybiegu organizowano regularne pokazy, także taneczne, które prezentowały najbardziej innowacyjne, stylowe i efektowne rozwiązania w zakresie odzieży roboczej i przeciwpożarowej.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33257138