ATEST Ochrona Pracy

25 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2018-07-11 10:25

W Częstochowie zajęcia z psychologii bezpieczeństwa


29 czerwca 2018 r. częstochowski oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP zorganizował szkolenie dla pracowników służby bhp z zakresu psychologii bezpieczeństwa. Zajęcia prowadziła psycholog Dorota Żytkiewicz z firmy TAM Justyna Pokładnik.
Szkolenie podzielone było na trzy dwugodzinne moduły tematyczne. Dwie części szkolenia obejmowały szczegółowe omówienie postaw ludzi łamiących zasady w pracy, co przekłada się na zwiększenie ryzyka wystąpienia negatywnych skutków ich postępowania. Prowadząca omówiła zmiany pracowniczych zachowań oraz ich wpływ na ocenę zagrożeń. Ostatnia część szkolenia odbyła się w podziale na grupy – obejmowała prowadzenie rozmów z pracownikami i wskazywanie na łamanie zasad podczas pracy. Szkolenie zakończyło się krótkim podsumowaniem i wręczeniem zaświadczeń uczestnikom.
Po szkoleniu odbyło się spotkanie integracyjne, na którym zarząd podsumował pierwsze półrocze działalności. Podczas spotkania wymieniano się doświadczeniami i dyskutowano o planach na drugą część roku.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33257181