ATEST Ochrona Pracy

26 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2018-08-10 10:37

Forum Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością


Rzeszowski Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Podkarpackim Forum Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością, które odbędzie się 17 września 2018 r. od godz. 9:00 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Przedsięwzięcie jest skierowane do osób z niepełnosprawnością, organizacji, instytucji i osób działających na ich rzecz, a także rodzin, opiekunów, wolontariuszy i bliskich tych osób.
Forum to miejsce, w którym, oprócz przekazu wiedzy, będzie można także w przyjaznej atmosferze wymienić się dobrymi praktykami, doświadczeniami oraz efektami realizowanych działań. Program podzielony został na dwa panele. Pierwszy to seria prelekcji na temat „działań na rzecz osób z niepełnosprawnością”. Natomiast część drugą stanowić będzie panel dyskusyjny. Całość zakończy się podsumowaniem. Zapewniony będzie tłumacz języka migowego.
Uczestnicy Forum, dzięki Instytutowi Transportu Samochodowego w Warszawie będą mieli możliwość zapoznania się i wypróbowania pojazdów profesjonalnie przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Zaprezentowane zostaną urządzenia i technologie uwzględniające wszystkie aspekty mobilności osób z niepełnosprawnością (prelekcja interaktywna).
Rezerwacja miejsc: tel. 17 867 52 18, e-mail: szkolenia.rzeszow@zus.pl

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33267361