ATEST Ochrona Pracy

26 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2018-08-22 12:34

POWTECH 2019 w Norymberdze


W dniach od 9 do 11 kwietnia 2019 roku w Centrum Wystawowym w Norymberdze odbędą się targi technologii obróbki mechanicznej POWTECH. Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa ekspertów z dziedziny proszków i materiałów sypkich z całego świata. Przygotowane zostaną dwa fora i interaktywna strefa wiedzy prezentująca specjalistyczną wiedzę na temat żywności, środków farmaceutycznych i chemikaliów, szkła i ceramiki, minerałów niemetalicznych i recyklingu. Równolegle do POWTECH 2019 odbywał się będzie Międzynarodowy Kongres Technologii Cząsteczek PARTEC pod hasłem „Particles for a better life” (tłum. cząsteczki dla lepszego życia).
Po raz kolejny odwiedzający POWTECH spotkają się z liderami rynku i innowacyjnymi firmami z całego świata. Do tej pory wpłynęły zgłoszenia z 27 krajów i zostały zaplanowane pawilony dla wystawców z Japonii, Chin i Hiszpanii. Na około osiem miesięcy przed rozpoczęciem targów ponad 80 procent powierzchni wystawowej zostało już zarezerwowane.
W hali 2 Forum Ekspertów zorganizuje prezentacje i program dotyczące żywności i chemikaliów. W hali 3 odbędzie się natomiast Pharma.Manufacturing.Excellence Forum, w którym, jak sama nazwa wskazuje, w centrum uwagi znajdą się procesy produkcji farmaceutycznej. Prezentacje na tym forum są przygotowywane przez APV (Międzynarodowe Stowarzyszenie Technologii Farmaceutycznej). Zaplanowane są również codzienne demonstracje wybuchów na żywo w parku wystawowym.
POWTECH World to globalna sieć targów i konferencji związanych z technologią obróbki mechanicznej. Inne zbliżające się wydarzenia POWTECH:
– POWTECH Indie – targi technologii do przetwarzania, analizy i obróbki proszków i towarów masowych, 11-13 października 2018 r., Mumbai, Indie;
– IPB Chiny – międzynarodowa konferencja i targi proszków i towarów masowych, 17-19 października 2018 r., Szanghaj, Chiny.
Więcej informacji na stronie: https://www.powtech.de/en

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33267513