ATEST Ochrona Pracy

25 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2018-08-23 11:52

Podkarpackie Forum Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością


Rzeszowski Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w Podkarpackim Forum Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością. Odbędzie się ono 17 września 2018 r. w godzinach od 9:00 do 14:00 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie – ul. Sucharskiego 2. Przedsięwzięcie skierowane jest głównie do osób z niepełnosprawnością oraz organizacji i instytucji działających na ich rzecz. Do udziału w forum zaproszeni są również wszyscy, którzy działają na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz osoby z ich najbliższego otoczenia – rodziny, opiekunowie, wolontariusze i bliscy. Na miejscu zapewniony będzie tłumacz języka migowego.
Organizatorzy chcą przede wszystkim zapewnić uczestnikom miejsce do przekazu wiedzy i wymiany dobrych praktyk, doświadczeń, także efektów realizowanych działań. Program spotkania podzielony został na dwa panele. Pierwszy to seria prelekcji na temat działań na rzecz osób z niepełnosprawnością. Natomiast część drugą stanowić będzie panel dyskusyjny. Całość zakończy się projekcją filmu oraz podsumowaniem. Dodatkowo na parkingu przed budynkiem uczelni zaplanowana jest prezentacja pojazdów profesjonalnie przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo oraz prelekcja interaktywna na temat urządzeń i technologii uwzględniających wszystkie aspekty mobilności osób z niepełnosprawnością.
Istnieje możliwość rezerwacji miejsc: tel. 17 867 52 18, e-mail: szkolenia.rzeszow@zus.pl Uczestnictwo jest bezpłatne.
Więcej informacji na stronie: http://www.zus.pl/o-zus/kalendarium/-/event/1/podkarpackie-forum-na-rzecz-osob-z-niepelnosprawnoscia/1802611

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33260021