ATEST Ochrona Pracy

25 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2018-09-12 10:46

VII Forum Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w branży energetycznej


Jesienne VII Forum Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w branży energetycznej kierowane przede wszystkim do kierowników firm z branży energetycznej oraz komórek BHP, odbędzie się w dniach od 26 do 28 września br. w hotelu Beskidzki Raj w Zawoi – w górach Beskidu Żywieckiego. Warunki pracy w branży energetycznej ulegają ciągłym zmianom, a na zachowanie i bezpieczeństwo pracownika mają wpływ różne czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. Warsztaty podejmujące tę tematykę stwarzają możliwość wymiany doświadczeń zdobytych w branży energetycznej. Dyskusje, dzielenie się nową wiedzą, sprawdzonymi praktykami odbywać się będą przy udziale ekspertów m.in. z Państwowej Inspekcji Pracy, praktyków bhp w branży energetycznej. Generalnym założeniem jest, aby kadra kierownicza firm energetycznych miała mentorskie spojrzenie na pracowników w zakresie problematyki bezpieczeństwa, higieny i psychologii pracy. Ważne zatem jest podejmowanie szkoleń, które mają podstawowe działanie prewencyjne.
Podczas Forum uczestnicy mogą korzystać z Cafe BHP – kawiarni dyskusyjnej, gdzie w nieformalnej i miłej atmosferze będzie można podjąć z ekspertami dyskusje na nurtujące tematy. W Cafe BHP przygotowane będą stoliki tematyczne, przy których będzie można omówić m.in. zagadnienia dot.:
– wypadków przy pracy w specyfice pracy branży energetycznej,
– stosowania środków ochrony indywidualnej w branży energetycznej,
– zasad wykonywania prac szczególnie niebezpiecznych w branży energetycznej.
Szczegóły dotyczące uczestnictwa: https://alerta.pl/2018/09/vii-forum-bezpieczenstwa-i-higieny-pracy-w-branzy-energetycznej-26-28-09-2018/

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33259995