ATEST Ochrona Pracy

17 lipca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2019-02-07 9:06

Targi INDUSTRYmeeting w Sosnowcu


W dniach 27-28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting. Celem targów jest wymiana doświadczeń oraz zaprezentowanie aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych, a także prezentacja narzędzi i rozwiązań wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu, jak i technologie przemysłowe. Zakres tematyczny targów obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, bhp, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę produkcji, automatykę i robotykę, hydraulikę i pneumatykę, edukację i szkolenia, instytucje oraz media branżowe. Wzorem poprzedniej edycji podczas targów nie zabraknie wykładów poświęconych branży bhp, a także warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nowością podczas targów będzie specjalna strefa Przemysłu 4.0, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej na temat nowej rewolucji przemysłowej.
Podczas targów odbędą się: konferencja „Współczesna produkcja – kultura prężnego i szybkiego działania” (organizator: Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu) oraz seminarium „Bezpieczeństwo pracy w środowisku przemysłowym” (organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji ZETOM, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Katedra Inżynierii Produkcji Politechniki Śląskiej).
Targom towarzyszyć będzie również Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting oraz kolejna odsłona seminarium pt.: „Materiały kompozytowe w przemyśle motoryzacyjnym i lotnictwie”, organizowanego przez Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej, Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych. Ciekawym spotkaniem będą również I Branżowe Warsztaty Eksperckie organizowane przez Polski Klaster Technologii Kompozytowych. Tematy warsztatów to m.in.: mechanika i narzędzia, elektronika i elektryka, serwis i obsługa produkcji, bhp, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistyka produkcji, automatyka i robotyka, hydraulika i pneumatyka, edukacja i szkolenia, instytucje i media branżowe. Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie http://www.kompozytmeeting.pl/.
Nowością podczas Targów INDUSTRYmeeting będzie Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, którego celem jest połączenie innowacyjności z logistyką oraz właśnie branżą przemysłową. W drugim dniu targów, w ramach Salonu Logistex, odbędzie się spotkanie branżowe organizowane przez Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing oraz Brytyjsko-Polską Izbę Handlową pt. „Zapewnienie ciągłości w międzynarodowych łańcuchach dostaw a BREXIT”. Więcej informacji na stronie http://www.logistex.pl/.
Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting zaproszeni są: kadra zarządzająca i inżynierska zakładów przemysłowych, dyrektorzy techniczni i wykonawczy, specjaliści, technicy i technolodzy, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjaliści ds. planowania produkcji, pracownicy naukowi, specjaliści ds. bhp. Wstęp na targi i wydarzenia towarzyszące (warsztaty i seminaria dla gości branżowych) będzie bezpłatny po dokonaniu rejestracji on-line do 26 lutego 2019 na http://www.exposilesia.pl/industrymeeting. Na stronie targów znajdują się również szczegółowe informacje na temat wydarzenia.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33444629