ATEST Ochrona Pracy

26 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2019-02-19 12:50

Pakowanie na okrągło


Nowy portal tematyczny packaging-360.com, uruchomiony we wrześniu 2018 r. podczas targów FachPack, jest już dostępny w języku angielskim. Jest to projekt stworzony dzięki współpracy między frankfurcką grupą medialną dfv Mediengruppe oraz FachPack – targami opakowań, procesów i technologii, z siedzibą w Norymberdze. Portal ma łączyć przemysł opakowaniowy i producentów dóbr konsumpcyjnych. Skupia się głównie na przemyśle spożywczym. Wprowadzenie angielskiej wersji strony zbiegło się z imprezą BIOFACH – światowymi targami produktów ekologicznych.
Poprzez cztery sekcje: „Inspiracje”, „Marka”, „Obraz” i „Eksperci”, packaging-360.com przedstawia najnowsze osiągnięcia w świecie opakowań. Publikowane tam artykuły dotyczą technologii i opakowań, projektowania, marketingu oraz rynków. Portal obejmuje również tematy związane z polityką, społeczeństwem i środowiskiem oraz publikuje przykłady najlepszych praktyk i opinie ekspertów.
Strona packaging-360.com skierowana jest do następujących grup docelowych: personelu zarządzającego w branży opakowań i napełniania, w szczególności w zakresie artykułów spożywczych, napojów, farmaceutyków i kosmetyków; personelu zarządzającego w sprzedaży hurtowej, detalicznej i wysyłkowej; firm usługowych w zakresie rozwoju opakowań, doradztwa i projektowania; decydentów odpowiedzialnych za inwestycje w maszyny, materiały i procesy oraz producentów i dostawców maszyn pakujących i akcesoriów.
Każdy, kto jest zainteresowany otrzymywaniem regularnych informacji o najnowszych artykułach ukazujących się na omawianej stronie, może dokonać subskrypcji newslettera na https://www.packaging-360.com/.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33267608