ATEST Ochrona Pracy

25 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2019-05-23 12:04

Ostatnia szansa, by wziąć udział w V Mistrzostwach Kadry BHP


Tylko do niedzieli 26 maja można wziąć udział w I etapie V Mistrzostw Kadry BHP, w których wystartowało już prawie 700 osób. Na zwycięzcę czeka tytuł Mistrza Kadry BHP i atrakcyjne nagrody.
W I etapie konkursu uczestnicy podchodzą do testu jednokrotnego wyboru, na który składa się 30 pytań z zakresu tematyki bhp. Jest on dostępny pod linkiem http://bit.ly/MistrzostwaKadryBHP2019.
Tegoroczna edycja konkursu po raz kolejny pokazuje, że pasjonatów tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy można znaleźć zarówno wśród pracodawców, jak i pracowników, w tym również osób niezwiązanych ze służbą bhp. Już w ciągu pierwszych 48 godzin od rozpoczęcia I etapu konkursu wzięło w nim udział 200 osób, a w ciągu tygodnia – aż 500. Pięćdziesiąt osób, które najlepiej poradzą sobie w I etapie, stanie do walki o tytuł Mistrza Kadry BHP w II etapie konkursu, który składa się z 20 pytań zamkniętych i 5 wymagających opisowego rozwiązania. Potrwa on od 7 do 10 czerwca, a najpóźniej 27 czerwca spośród najlepszych zostanie wyłoniony Mistrz Kadry BHP. Poza zaszczytnym tytułem na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: MacBook Air, kamera GoPro HERO 7, smartband FITBIT Charge 3, voucher na dowolne szkolenie lub trening o wartości 500 euro zasponsorowany przez firmę TenCate oraz zaproszenia na TenCate Experience Day, voucher o wartości 4000 zł na udział w wybranym wydarzeniu z zakresu BEZPIECZEŃSTWA organizowanym przez firmę MOVIDA, vouchery na szkolenia i funkcjonalne powerbanki ufundowane przez firmę SEKA S.A., prenumerata magazynu „Promotor BHP” oraz aplikacja Xperton do tworzenia i zarządzania szkoleniami, zasponsorowana przez Portal Kultura Bezpieczeństwa.
Organizatorem konkursu jest Koalicja Bezpieczni w Pracy, którą tworzą firmy CWS, PW Krystian, Lafarge, TenCate, SEKA S.A., Inter Cars, DHL Parcel i DHL Supply Chain.
Zmagania uczestników oceniać będzie komisja konkursowa w składzie: Marek Maszewski (dyrektor Działu Nadzoru SEKA S.A., przewodniczący komisji konkursowej), Tadeusz Zając (ekspert bhp Pracodawców RP, b. Główny Inspektor Pracy), prof. UW dr hab. Jacek Męcina (doradca zarządu Konfederacji Lewiatan), Witold Polkowski (ekspert bhp), Radosław Pych (wiceprezes Zarządu Głównego OSPSBHP), Marta Tomaszewska (specjalista ds. bhp w CWS-boco), Ewa Gawrysiak (menedżer ds. klientów końcowych na Europę Wschodnią i Rosję w firmie TenCate Protective Fabrics, członek Koalicji Bezpieczni w Pracy), Paweł Pawlik (kierownik Działu BHP w DHL Parcel).
Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem przez Urząd Dozoru Technicznego, Departament Prewencji i Rehabilitacji ZUS, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie.

  poprzednie   następne  

Dodaj swój komentarz


kadra bhp: Zła nazwa. Powinno być: Mistrzostwach Kadry BHP i P.POŻ (2019-05-23)

bhp: Niestety kolego już organizatorzy zmienili pytania w I etapie i nie ma pytań z zakresu p.poż ;) (2019-05-23)

mistrz: Zwracam honor. Organizatorzy wyrzucili pytania z zakresu p.poż i wtedy miałem 19 poprawnych teraz 26. Teraz może zostanę miszczem kadry bhp (2019-05-24)


Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33257321