ATEST Ochrona Pracy

25 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2019-06-13 9:51

ITM Industry Europe


Targi ITM Industry Europe przyciągają do Poznania profesjonalistów, którym zależy na poznaniu najlepszej oferty rynkowej maszyn, innowacyjnych rozwiązań z zakresu Przemysłu 4.0 czy Smart Factory. Nie dziwi zatem fakt, że tłumy zwiedzających przemierzały w ostatnim dniu targów cały teren ekspozycji przygotowanej w ramach bloku targów ITM, Subcontracting, Modernlog, 3D Solutions i Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle 2019. Intensywne rozmowy i spotkania biznesowe – tak w skrócie można opisać trzeci dzień targów ITM Industry Europe. Poznańskie targi nie dość, że prezentują produkty liderów sektora przemysłowego, to również propagują dobre praktyki oraz wyznaczają kierunki rozwoju branży. Gdzie, jak nie na targach ITM szukać najnowszych trendów czy najważniejszych informacji z dziedziny Industry 4.0?
W programie wydarzeń warto było zwrócić uwagę na prelekcję „Akademia Natryskiwania Cieplnego” przygotowaną przez Laboratorium Spawalnictwa na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Sporym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty zorganizowane przez Mitsubishi Electric pt. „Pierwsze kroki ze sterowaniem CNC Mitsubishi Electric”. Odbyły się także kolejne spacery z przewodnikiem, czyli ścieżki zwiedzania „Przemysł 4.0”. „Logistyka 4.0” oraz „Druk 3D”.
Rozmowy w parze z kooperacją
W ramach targów Subcontracting odbyły się spotkania matchmakingowe Subcontracting Meetings. Ogromne zainteresowanie, rekordowa liczba spotkań B2B i zadowolenie uczestników dowodzi, że tego typu inicjatywa dla przedstawicieli przemysłu, a przede wszystkim branży podwykonawczej, jest niezwykle potrzebna. Edycję 2019 można podsumować następująco – 353 spotkania dla 138 uczestników z 14 krajów (Belgia, Białoruś, Chiny, Finlandia, Holandia, Litwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Szwajcaria, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry). To dwudniowe międzynarodowe wydarzenie pokazuje, że umówione spotkania kooperacyjne znacznie ułatwiają znalezienie potencjalnych zleceniodawców z Polski i z zagranicy.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33257288