ATEST Ochrona Pracy

17 czerwca 2021 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2020-09-08 11:28

3 września obradował Zarząd Główny OSPSBHP


3 września 2020 r. Zarząd Główny Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP obradował w trybie on-line. Podczas obrad omówiono szereg zagadnień związanych z realizacją planu pracy na rok 2020 i podjęto stosowne decyzje i uchwały.

Omówiono organizację i przebieg konkursu „Służba bhp – najlepszy doradca pracodawcy”. 21 sierpnia powołana przez ZG OSPSBHP kapituła konkursowa z jedenastu zgłoszonych przez oddziałów stowarzyszenia wniosków wyłoniła trzech laureatów i przyznała jedno wyróżnienie. Oficjalna informacja o laureatach, a także o terminie i miejscu wręczenia nagród zostanie podana po ostatecznych ustaleniach z Głównym Inspektorem Pracy.
Michał Wasilewski, członek ZG przedstawił oferty na przeprowadzenie modernizacji strony OSPSBHP. Podjęto uchwałę o wyborze wykonawcy. Przewiduje się termin ukończenia prac na 15 grudnia br.

15 września odbędzie się spotkanie on-line z zespołem do spraw opiniowania aktów prawnych zgłaszanych do ZG.
Ustalono program Rady Stowarzyszenia zaplanowanej na 16 września. Rada odbędzie się w trybie on-line od godziny 13.00 do 15.00, a tematem przewodnim będą „Warunki dobrej komunikacji w OSPSBHP”.
Sławomir Matczak, skarbnik ZG OSPSBHP, omówił stan składek wpłacanych przez oddziały.
Dagmara Polowczyk, członek ZG i pełnomocnik ZG OSPSBHP ds. komunikacji z ENSHPO, przedstawiła perspektywę dalszej współpracy z ENSHPO, czyli europejską organizacją zrzeszającą stowarzyszenia służby bhp z różnych krajów.

Elżbieta Bożejewicz, prezes ZG, przedstawiła stopień zaawansowania organizacji drugiej edycji seminarium on-line „Pytanie do eksperta”, która rozpocznie się 24 września (o szczegółach będziemy informować na stronie www.atest.com.pl i na Facebooku ATESTU).
Ustalono program szkolenia on-line, zaplanowanego na 30 września i przeznaczonego dla skarbników, członków komisji rewizyjnych, a także do pozostałych członków zarządów oddziałów.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2021

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 41632952