ATEST Ochrona Pracy

7 maja 2021 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2020-11-19 16:24

Prenumerata miesięcznika ATEST – dobierz wersję dla siebie


■ Nie wyobrażasz sobie lektury czasopisma bez szeleszczących kartek i zapachu farby drukarskiej?
■ Czytasz gazety i czasopisma wyłącznie na tablecie lub komputerze?
■ Potrzebujesz dostępu do ogromnej, budowanej przez lata bazy wiedzy?

Dobierz wersję prenumeraty dla siebie! Mamy wersję cyfrową, papierową, a także prenumeratę PLUS z dostępem do przepastnych elektronicznych archiwów ATESTU. Szczegóły poniżej.

WERSJE PRENUMERATY

■ Roczna prenumerata w wersji cyfrowej na 2021 r. (nowość!)
Obejmuje ukazujące się w 2021 r. numery naszego miesięcznika – dostęp do wersji cyfrowej przez Portal Informacji Technicznej. Podstawowym okresem e-prenumeraty jest rok. Prenumerata na 2021 r. w promocji „W prenumeracie taniej” kosztuje 312,00 zł brutto. Promocyjna cena dotyczy wyłącznie prenumeraty całorocznej zamówionej bezpośrednio w Wydawnictwie SIGMA-NOT.
Zamówienia: https://www.atest.com.pl/prenumerata.php

■ Roczna prenumerata wersji papierowej na 2021 r.
Obejmuje ukazujące się w 2021 r. numery naszego miesięcznika. Podstawowym okresem prenumeraty papierowej jest rok. Prenumerata na 2021 r. w promocji „W prenumeracie taniej” kosztuje 312,00 zł + koszty dostawy 30,00 zł, czyli łącznie 342,00 zł brutto. Promocyjna cena dotyczy wyłącznie prenumeraty całorocznej zamówionej bezpośrednio w Wydawnictwie SIGMA-NOT.
Zamówienia: https://www.atest.com.pl/prenumerata.php

■ Roczna prenumerata w wersji PLUS na 2021 r.
Całoroczna prenumerata wersji papierowej (koszty dostawy ponosi wydawca) oraz cyfrowej, a także roczny dostęp do internetowego archiwum naszego czasopisma w Portalu Informacji Technicznej. Archiwum obejmuje publikacje od 2004 r. Prenumerata PLUS na 2021 r. kosztuje 468,00 zł brutto. Promocyjna cena dotyczy wyłącznie prenumeraty całorocznej zamówionej bezpośrednio w Wydawnictwie SIGMA-NOT.
Zamówienia: https://www.atest.com.pl/prenumerata.php

Uwaga – bonus! Każdy czytelnik, który jeszcze w tym roku zamówi i opłaci prenumeratę cyfrową lub prenumeratę w wersji PLUS na 2021 r., otrzyma dostęp do wersji cyfrowej naszego miesięcznika już w bieżącym roku – od miesiąca, w którym za nią zapłacił (w przypadku prenumeraty PLUS wcześniejszy dostęp obejmuje również internetowe archiwum ATESTU).

Więcej informacji o prenumeracie: https://www.atest.com.pl/strony,pre

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2021

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 40827622