ATEST Ochrona Pracy

22 października 2021 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2021-09-13 9:11

Wózek podnośnikowy do kompletacji opon


W ATEŚCIE nr 7-8/2021 ukazał się artykuł podsumowujący zorganizowaną przez firmę FARAONE POLAND ogólnopolską serię pokazów elektrycznego wózka podnośnikowego ELEVAH 5 TIRES, który wspomaga prace związane z magazynowaniem i kompletacją opon i kół samochodowych. Specjaliści organizujący i obsługujący pokazy odwiedzili m.in. salony samochodowe i magazyny opon.

Pomysł na zademonstrowanie technicznych walorów wózka podnośnikowego w wybranych firmach zrodził się z potrzeby praktycznego zaprezentowania możliwości ELEVAH 5 TIRES najbardziej wymagającym klientom w Polsce, czyli takim markom jak BMW, Toyota, Ford, Skoda, które w swojej ofercie mają usługi serwisowania i magazynowania opon.

Samojezdny wózek ELEVAH 5 TIRES wspomaga pracę w magazynach i przechowalniach opon i kół. Ergonomia i kompaktowe wymiary (szerokość to zaledwie 70 cm) oraz zerowy promień skrętu umożliwiają manewrowanie w niewielkich przestrzeniach oraz przejazd w wąskich korytarzach pomiędzy regałami.

Więcej na temat wózka ELEVAH 5 TIRES:
https://www.elevah.com/pl/produkty/elevah-5-tires

Dostęp do artykułu:
https://www.sigma-not.pl/publikacja-132795-w%C3%B3zek-podno%C5%9Bnikowy-do-kompletacji-opon-atest-ochrona-pracy-2021-7-8.html

  poprzednie   następne  

Dodaj swój komentarz


Paweł: Dzień dobry, na lindkinie umieściliscie zdjęcie pracownika bez szelek bezpieczenstwa . Podest powinien posiadać również dolny krawężnik przy wejściu. (2021-09-28)


Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2021

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 43836985