2026-04-21 20:20 Przedstawiamy kolejną wykładowczynię BeNiSza 2026 – mgr inż. Agnieszkę Klimecką! 
🌀Absolwentka Politechniki Łódzkiej, kierunku technologia chemiczna. Od 2018 r. pracuje w Zakładzie Bezpieczeństwa Chemicznego Instytutu Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi, zajmując się szeroko pojętą tematyką narażenia na substancje chemiczne w środowisku pracy.
🌀Bierze udział w prowadzeniu Centralnego rejestru danych o narażeniu na czynniki rakotwórcze, mutagenne i reprotoksyczne. Od 2021 r. członkini Zarządu Głównego i sekretarz Polskiego Towarzystwa Higienistów Przemysłowych.
🌀Agnieszka Klimecka wygłosi prelekcję „Właściwa identyfikacja stosowanych w laboratoriach substancji rakotwórczych, mutagennych lub reprotoksycznych (CMR) i sporządzanie informacji o nich”.
👉🏻Więcej informacji i rejestracja na seminarium: www.atest.com.pl/benisz |