ATEST Ochrona Pracy

17 lipca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

ZŁOTE SZELKI
- lista laureatów 2002

Zobacz: Lista wszystkich laureatów

Promotor działań na rzecz bezpieczeństwa i zdrowia pracowników

Lucjan Sergiel
Lucjan Sergiel

Lucjan Sergiel

Wieloletni okręgowy inspektor pracy w Opolu (obecnie na emeryturze). Złote Szelki otrzymał za wybitne osiągnięcia w zakresie promocji ochrony pracy na Opolszczyźnie, zwłaszcza za wprowadzenie w tym regionie, jako pierwszym w kraju, konkursów na Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy i Najlepszego Pracownika Służby BHP, a także Najaktywniejszego redaktora lokalnych mediów z zakresu promocji zagadnień ochrony pracy. Jest absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu - inżynierem technologii drewna; wiele lat pracował w przemyśle drzewnym, od 1981 roku związany z inspekcją pracy w Opolu.

Najlepszy wykładowca w dziedzinie bhp i ergonomii

Adam Słomka
Adam Słomka

Adam Słomka

Jego wykłady zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Doktor A. Słomka od 1992 roku jest wykładowcą w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu. Specjalizuje się w tematyce technicznego bezpieczeństwa pracy, zarządzania bezpieczeństwem pracy oraz oceny ryzyka na stanowiskach pracy. Ukończył wydział mechaniczny na Politechnice Wrocławskiej, jego specjalnością była budowa statków śródlądowych. Jest autorem lub współautorem 34 publikacji, w tym patentów i wzorów użytkowych i 37 prac niepublikowanych. Za swoją pracę otrzymał wiele nagród, m.in. nagrodę dyrektora Ośrodka Szkolenia PIP za opracowanie programu szkolenia i materiałów szkoleniowych kursu "Nowoczesne metody zarządzania bhp oraz ryzykiem zawodowym".

Najlepsze publikacje na łamach ATESTU

Józef Ślęzak
Józef Ślęzak

Józef Ślęzak

Autor wielu publikacji prezentowanych na łamach ATESTU. We wszystkich artykułach pisanych z prawdziwą publicystyczną pasją wykorzystuje swoje bogate doświadczenie inżyniera po studiach rolniczych i wieloletniego okręgowego inspektora pracy w Krakowie. Nie boi się przedstawiać swoich często niepopularnych, a nawet kontrowersyjnych opinii. Podejmuje tematy dotyczące prawa pracy i bezpieczeństwa pracy, nie tylko w rolnictwie.

Zobacz: Lista wszystkich laureatów  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33444704