ATEST Ochrona Pracy

17 lipca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

ZŁOTE SZELKI
- lista laureatów 2003

Zobacz: Lista wszystkich laureatów

Promotor działań na rzecz bezpieczeństwa i zdrowia pracowników

Wincenty Szarmach
Wincenty Szarmach

Wincenty Szarmach

Od wielu lat prowadzi firmę bhp. Zajmuje się obsługą w dziedzinie bhp zakładów z powiatu iławskiego. Zgłoszone przez niego do konkursu "Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej" dwie obsługiwane w zakresie bhp przez niego firmy SZYNAKA MEBLE i IRMAG zajęły w etapie ogólnopolskim I i II miejsce. Przygotowuje młodych ludzi zatrudnionych w rzemiośle do konkursu organizowanego przez PIP i Związek Rzemiosła Polskiego; jego grupa zawsze zajmuje wysokie miejsca. Jest pomysłodawcą i głównym organizatorem regionalnego konkursu dla pracodawców "Lider Bezpieczeństwa Mazur Zachodnich" oraz konkursu z zakresu prawa pracy dla młodocianych. Członek OSP (przez kilka lat był jej naczelnikiem), działacz OSPSBHP, absolwent WISBiOP w Radomiu.

Najlepszy wykładowca w dziedzinie bhp i ergonomii

Adam Pietrzak
Adam Pietrzak

Adam Pietrzak

Specjalista z zakresu medycyny ratunkowej, lekarz anestezjolog, wykładowca, także w ramach szkoleń bhp. Wysokie kwalifikacje, doświadczenie, niezwykła umiejętność obrazowego przekazywania wiedzy i poczucie humoru czynią z niego wykładowcę bardzo dobrze odbieranego przez słuchaczy. Uczestnicy nie tylko zapamiętują przekazywaną wiedzę, ale potrafią też zastosować ją w praktyce. Umiejętności dr. Pietrzaka dostrzegła również telewizja, gdzie prowadzi cykle poświęcone ratownictwu drogowemu i medycznemu.

Najlepszy wykładowca w dziedzinie bhp i ergonomii

Wiesław Langer
Wiesław Langer

Wiesław Langer

W prowadzonych wykładach korzysta z prawniczej wiedzy, bowiem z wykształcenia jest prawnikiem, i doświadczenia wyniesionego z pracy m.in. w PIP, gdzie był inspektorem, zastępcą okręgowego inspektora pracy i wreszcie okręgowym inspektorem pracy w Kielcach. Podejmuje skomplikowane tematy z zakresu prawa pracy i bhp, szczególnie te, które przysparzają kłopotów służbom zakładowym lub państwowym urzędom. Lubi wyzwania ze strony słuchaczy, bardzo angażuje się w zajęcia . Współpracuje z kilkoma firmami szkoleniowymi o ustalonej marce. W ankietach przeprowadzanych przez firmy go zatrudniające zawsze plasuje się na wysokich pozycjach wśród wykładowców.

Najlepsze publikacje na łamach ATESTU

Tadeusz Nycz

Długoletni zastępca okręgowego inspektora pracy w Krakowie. Autor wielu fachowych komentarzy dotyczących kwestii, których wykładnia jest trudna bądź niejednoznaczna. Specjalizuje się w prawie pracy . "Jest jednoosobową katedrą prawa pracy" - tymi słowami red. Knyziak przedstawił T. Nycza zebranym podczas wręczania wyróżnień. Wyróżnienie "Złote Szelki" kapituła przyznała T. Nyczowi za długoletnią współpracę z redakcją i wysokiej jakości publicystykę w zakresie prawa pracy.

Zobacz: Lista wszystkich laureatów  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33444609