ATEST Ochrona Pracy

18 lutego 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2018-06-13 11:30

Salon bezpiecznego spawania – w październiku


W dniach od 16 do 18 października 2018 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2018. Są to czołowe Targi Spawalnicze w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas ubiegłej edycji na targach gościło 174 wystawców z 18 krajów, a odwiedziło je ok. 5000 zwiedzających. Tegorocznym targom towarzyszy 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza „Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0” organizowana przez Instytut Spawalnictwa.
Podczas targów odbędzie się również premierowa edycja Salonu Bezpiecznego Spawania i Ochrony Przeciwpożarowej SafeWELDING Expo – będzie to miejsce prezentacji ofert producentów i dystrybutorów z zakresu środków ochrony indywidualnej, bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach przemysłowych, akcesoriów ułatwiających pracę w warunkach niebezpiecznych i szkodliwych, urządzeń, technologii oraz systemów pożarniczych, również ochrony przeciwpożarowej, aparatury kontrolno-pomiarowej i systemów alarmowych, a także sprzętów i urządzeń ratowniczych. Ta część kierowana jest szczególnie do przedstawicieli zakładów przemysłowych, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu ciężkiego.
Ponadto w tym samym czasie odbędą się Targi Przygotowania i Zabezpieczenia Powierzchni SURFPROTECT 2018 oraz Targi Produkcji i Dystrybucji Metali MetalMEETING 2018.
Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.exposilesia.pl/expowelding/pl/

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 32114617