ATEST Ochrona Pracy

18 lutego 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2018-06-20 14:39

Bezpieczne, stabilne i mobilne


Składy materiałów niebezpiecznych typu Cubos L i XL są dopuszczone do przepisowego składowania materiałów wszystkich klas zagrożenia wód oraz cieczy zapalnych. Posiadają naturalną wentylację (0,4-krotna wymiana powietrza). Mają stabilną konstrukcję z blachy stalowej i standardowo są wyposażone w zatwierdzoną wannę wychwytową o ściankach grubości 3 mm. Kraty są wyjmowane. Ważną cechą wszystkich rozwiązań magazynowych firmy DENIOS jest mobilność. Również nowe składy mają prześwit 100 mm nad podłogą, co ułatwia transport wózkiem paletowym lub widłowym. Składy materiałów niebezpiecznych nadają się do ustawienia wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Dla łatwiejszej obsługi, drzwi i pokrywa składu typu Cubos L otwierają się niezależnie od siebie. Amortyzatory pneumatyczne zapewniają łatwe otwieranie i zamykanie pokrywy. Ponadto skład materiałów niebezpiecznych można szybko i bez komplikacji dopasować do przechowywania małych pojemników i beczek 60 l na leżąco. DENIOS oferuje w tym celu przestawne trawersy regałowe i przesuwane bezstopniowo słupki regałowe, dostępne jako akcesoria.
Skład materiałów niebezpiecznych typu Cubos XL jest zaprojektowany do przechowywania 2 lub 4 beczek. Składy mają wygodną wysokość wnętrza 1445 mm, idealną do pobierania i przelewania za pomocą pomp beczkowych lub używania lejków. Do pracy z beczkami DENIOS oferuje również szeroką gamę akcesoriów do wszystkich codziennych czynności, od lejków po pojemniki do nalewania.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 32115144