Sekretariat konferencji

Redakcja ATEST - Ochrona Pracy

tel. 663-311-699

e-mail: konferencja@atest.com.pl

15‑17 listopada 2023 r.
Kraków
PREMIER HOTEL****

 

Stoiska - konsultacje, produkty, usługi

Elokon - kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa przemysłowego

Firma ELOKON Polska od ponad trzech dekad jest jednym z branżowych liderów, dostarczając zaawansowane usługi, które zwiększają bezpieczeństwo i efektywność maszyn oraz instalacji przemysłowych.

Poznaj ELOStopTime - pierwsze na świecie urządzenie do pomiaru czasu zatrzymania maszyn, które wykorzystuje innowacyjną, bezkontaktową metodę pomiaru. Nasz system pomiarowy, pozwala na precyzyjne śledzenie ruchu maszyny, eliminując potrzebę mechanicznego połączenia z urządzeniem pomiarowym. ELOStopTime to przełom w technologii bezpieczeństwa, który ustanawia nowy standard w branży. Zapraszamy na eksperckie warsztaty oraz stoisko, gdzie poznasz wszystkie szczegóły naszego rozwiązania.

Nasza Akademia ELOKON to centrum kompetencji, gdzie dzielimy się bogatym doświadczeniem i wiedzą naszego zespołu. Nasze szkolenia cieszą się uznaniem na rynku, a każdego roku setki specjalistów poszerzają swoje umiejętności, korzystając z naszego praktycznego know-how w dziedzinie bezpieczeństwa maszynowego. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w przeprowadzaniu audytów, tworzeniu koncepcji technicznych i modernizacji, stworzyliśmy program szkoleniowy, który otwiera drzwi do elitarnej grupy ekspertów z certyfikatem Machine Safety Practitioner with TÜV Rheinland Certified Qualification.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie możesz osobiście poznać nasze innowacje i dowiedzieć się, jak możemy wspomóc rozwój Twojej firmy w obszarze bezpieczeństwa maszynowego.

Faraone

Firma FARAONE od ponad 50 lat dostarcza bezpieczne rozwiązania do pracy na wysokości na całym świecie, a od 25 lat oferuje swoje projekty polskim klientom. W ofercie Faraone znajdują się m.in.: drabiny i podesty, podnośniki osobowe i towarowe, wieże jezdne (mobilne rusztowania), a także produkty na indywidualne zlecenie.

Faraone angażuje się w promowanie bezpieczeństwa w pracy, domu, szkole i życiu codziennym. Wspiera poświęcone tej tematyce akcje. Jest również członkiem Fundacji Kultury Bezpieczeństwa.

Faraone prowadzi szkolenia dla: kadry zarządzającej pracownikami pracującymi na wysokości, służby bhp, kierowników utrzymania ruchu oraz linii produkcyjnych, a także wszystkich osób pracujących na wysokości.

Podczas konferencji ATESTU firma Faraone przeprowadzi pokaz pracy na wysokości w magazynach przy kompletacji asortymentu. Zaprezentuje również:

- podest PLS, który może zastąpić małe rusztowanie a przy tym jest lekki, mobilny; jedna osoba złoży go w minutę i bez trudu przeniesie w dowolne miejsce;

- drabinę teleskopową SUPER TELES, która po złożenie zajmuje niewiele miejsca i ma wiele zastosowań; można ją z powodzeniem wykorzystać jako drabinę rozstawną, przystawną, także przy różnicy poziomów, np. na schodach;

- wieżę jezdną Top System Safety z systemem bezpiecznego montażu, spełniającą wymagania uaktualnionej normy PN-EN 1004-1;

- Elevah 40 Move Picking, samobieżny wózek podnośnikowy do bezpiecznej kompletacji towaru do 4 m - nową wersję, wykonaną w całości z aluminium, łatwiejszą w obsłudze, bardziej zwrotną i ergonomiczną.

Zobacz film w serwisie YouTube.
Więcej informacji o bezpiecznej pracy na wysokości znajdą Państwo na stronie: faraone.pl