ATEST Ochrona Pracy

Wirtualne muzeum bhp

Sortowanie alfabetyczne.

Kalendarium

Rok 2016

Stowarzyszenie w Łomży

 Dodano: 2017-03-09

 

          

      

2016-03-08  

Stowarzyszenie w Łomży  

 

3 marca br. prezes Zarządu Parku Przemysłowego Łomża Andrzej Kiełczewski oraz prezes Zarządu Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP w Łomży Kazimierz Boguski podpisali porozumienie o współpracy w zakresie wspólnego promowania rozwoju przedsiębiorczości oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, popularyzacji problematyki bhp wśród przedsiębiorców oraz organizacji cyklicznych, comiesięcznych darmowych konsultacji dla przedsiębiorców i pracowników.
Bezpłatne porady w zakresie bhp dla pracodawców i pracowników są udzielane przez specjalistów ze stowarzyszenia w każdy pierwszy czwartek miesiąca, w godz. 15.00-17.00, przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166 w Łomży.

11 lutego br. w auli Uczelni Jańskiego w Łomży odbyło się szkolenie „Sporządzanie skierowań na badania profilaktyczne pracowników” zorganizowane przez miejscowy oddział OSPSBHP przy współudziale lekarzy medycyny pracy i oddziału PIP w Łomży. Spotkanie było otwarte dla wszystkich i bezpłatne. Wzięli w nim udział członkowie OSPSBHP, członkinie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce – Oddział Terenowy w Łomży oraz wielu przedstawicieli pracodawców.

Więcej informacji: http://lomza.ospsbhp.pl
 

 
  - 1 -