ATEST Ochrona Pracy

27 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

Przewodnik po prenumeracie

Najwygodniejszym sposobem zamówienia prenumeraty jest zrobienie tego przez stronę internetową ATESTU. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i kliknąć przycisk "Prenumerata", który znajduje się w górnym panelu (blisko logo) lub w menu po lewej stronie (ramka "Miesięcznik ATEST"). Pojawi się strona zawierająca m.in. informacje o dostępnych wariantach prenumeraty. Jeden jest tradycyjny i dotyczy prenumeraty papierowej, a drugi to prenumerata w wersji papierowo-internetowej. Prenumerata wersji papierowej obejmuje 12 zeszytów miesięcznika (ATEST ukazuje się co miesiąc). Natomiast prenumerata PLUS to całoroczna prenumerata wersji papierowej + roczny dostęp do internetowego archiwum naszego czasopisma w Portalu Informacji Technicznej, który obejmuje publikacje od roku 2004, z możliwością ich szybkiego przeszukiwania tematycznego. Najnowsze numery ATESTU dostępne będą w Portalu po dwóch miesiącach od ukazania się danego wydania.

Każdy prenumerator, który wykupił prenumeratę w wersji papierowej bezpośrednio w Wydawnictwie SIGMA-NOT lub u innego kolportera, może dokupić u nas dostęp do Portalu w cenie 120,00 zł brutto (97,56 zł netto + 23% VAT). W tym celu należy skontaktować się z Zakładem Kolportażu - tel. 22 840 35 89, e-mail: prenumerata@sigma-not.pl

Prenumeratę można też zamówić przez Portal Informacji Technicznej. Bezpośredni link do części portalu poświęconej ATESTOWI: http://www.sigma-not.pl/czasopisma-39-tematyka-ogolnotechniczna-atest-ochrona-pracy.html. Portal daje też wygodny, płatny dostęp do archiwalnych e-zeszytów czasopisma. Dostęp czasowy można wykupić na godzinę, 4 lub 12 godzin. Można też wykupić dostęp czasowy do grupy czasopism ogólnotechnicznych, w której jest ATEST (informacje: http://www.sigma-not.pl/show.do?mode=timeAccess). Oprócz tego każdy artykuł lub wybraną grupę artykułów z ATESTU (po zestawieniu własnego "koszyka" z artykułami) można kupić, płacąc przelewem internetowym (tradycyjny przelew bankowy, płatność kartą kredytową i inne formy płatności elektronicznych). Żeby to zrobić, ze strony http://www.sigma-not.pl/czasopisma-39-tematyka-ogolnotechniczna-atest-ochrona-pracy.html trzeba wejść na wybrany rocznik ATESTU, potem wybrać numer i artykuł - przy tym ostatnim kliknąć "więcej", a następnie przycisk "kup teraz". Natomiast widoczny przy artykule przycisk "kup teraz (sms)" pozwala na opłacenie za pomocą esemesa zakupu tego artykułu.

Prenumerata - wersje specjalne, rozszerzone

Pakiet ATEST + Asystent BHP

Prenumerata PLUS
- zasady logowania na Portalu Informacji Technicznej

Portal Informacji Technicznej to największa baza artykułów technicznych w Polsce uruchomiona przez naszego wydawcę, czyli Wydawnictwo SIGMA-NOT.

Będąc prenumeratorem czasopism naszego wydawnictwa (w tym ATESTU) w wersji PLUS, otrzymują Państwo dostęp do Portalu Informacji Technicznej obejmującym archiwum publikacji od roku 2004, prenumerowanych tytułów, z możliwością ich szybkiego przeszukiwania tematycznego. Publikacje z bieżącego roku są dostępne po dwóch miesiącach od ukazania się danego wydania.

W celu uzyskania dostępu należy kliknąć odnośnik "Aktywacja dostępu" na stronie głównej Portalu i - po podaniu danych identyfikacyjnych - zalogować się jako prenumerator. Kod aktywacyjny otrzymają Państwo na adres mailowy, po przeprowadzeniu poprawnej aktywacji dostępu. Następnie należy przeprowadzić rejestrację nowego klienta, klikając w "twój profil". Dla przypomnienia, Państwa Numer Klienta podajemy na naklejce adresowej lub znajduje się na fakturze VAT, jest to oznaczone jako "symbol prenumeratora". Swój NIP (dla firm) i kod pocztowy (dla osób fizycznych) musicie Państwo odszukać we własnym zakresie. Po zalogowaniu się jako prenumerator będą Państwo mogli przeglądać wszystkie materiały (zeszyty lub publikacje z prenumerowanych przez siebie tytułów) nieopatrzone kłódką. Dostęp do pozostałych materiałów (np. z innych tytułów) pozostanie nadal zamknięty.

Zobacz też: logowanie do Portalu Informacji Technicznej krok po kroku (prezentacja)

Wszelkie dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać w Zakładzie Kolportażu Wydawnictwa SIGMA-NOT:
tel.: 22-840-35-89 lub 22-840-30-86,
fax: 22-891-13-74
e-mail: prenumerata@sigma-not.pl

 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33278918