ATEST Ochrona Pracy

26 kwietnia 2018 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie    

2018-04-20 15:18

ATEST na targach SAWO


We wtorek 24 kwietnia w Poznaniu rozpoczynają się 24. Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO. To obowiązkowa pozycja w tegorocznym kalendarzu behapowskim. Targi będą trwały trzy dni, podczas których swoją ofertę zaprezentuje ponad 250 wystawców, odbędą się liczne pokazy, prezentacje, konferencje.
Zapraszamy również na stoisko miesięcznika ATEST – Ochrona Pracy: pawilon 3, stoisko 3. Na stoisku będzie można otrzymać okazowe egzemplarze naszego miesięcznika, a także zamówić specjalną promocyjną prenumeratę ATESTU.
Pierwszego dnia targów, 24 kwietnia, wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służby BHP i firmą ELOKON organizujemy konferencję „Przeszłość dla przyszłości. Integracja wiedzy o wydarzeniach wypadkowych i oceny ryzyka na rzecz skutecznej prewencji wypadkowej przy obsłudze maszyn (i nie tylko)”. Więcej informacji o konferencji: http://www.atest.com.pl/strony,sawo2018
Więcej o targach SAWO: http://sawo.mtp.pl/pl/

  poprzednie    

Dodaj swój komentarz


uczestnik: Nie popisal sie AN tak w pierwszym dniu targów a tym bardziej w drugim!!! (2018-04-25)

uczestnik II: Nie popisał się prawnik, który został zaproszony. Cała sala "behapowców", a on omawia definicję wypadku :-) PS. AN właśnie miał dobry występ, a najlepszy moim zdaniem miał występ Stanisław W. Super tak trzymać! (2018-04-26)

UczestnikII: Prawnik nie popisał się i jak tacy maja kogoś reprezentować to tragedia. Co do V-ce prezesa to większość uczestników taką prezentacje by poprowadziło. Następnym razem trzeba szukać nowych twarzy, którzy coś nowego wyniosą a nie ciągle powielanie tego samego. S. Wolanin super. (2018-04-26)


Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 29502023