ATEST Ochrona Pracy

22 września 2018 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2017-09-26 13:11

XI edycja konkursu Młody Innowator

Laureaci poprzedniej, dziesiątej edycji konkursu – wręczenie nagród w Ministerstwie Edukacji Narodowej 6 czerwca 2017 r.
Laureaci poprzedniej, dziesiątej edycji konkursu – wręczenie nagród w Ministerstwie Edukacji Narodowej 6 czerwca 2017 r.

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, Towarzystwo Kultury Technicznej i Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów po raz jedenasty organizują konkurs Młody Innowator, skierowany do uczniów szkół wszystkich szczebli (podstawowych – od klasy IV, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych). Tematem zgłoszonego do konkursu pomysłu może być dowolne rozwiązanie, polegające na udoskonaleniu istniejącego lub opracowanie nowego, oryginalnego projektu. Rozwiązanie powinno być jak najprostsze. Uczniowie pracują w zespołach, maksymalnie pięcioosobowych. Konkurs jest podzielony na trzy etapy: szkolny (do 1 marca 2018), okręgowy (do 31 marca 2018) i ogólnopolski (do 10 maja 2018). Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w czerwcu 2018 r.
Prace laureatów są staraniem Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów prezentowane podczas międzynarodowej wystawy „IWIS” organizowanej w Warszawie oraz na światowych wystawach wynalazków. Młodzi laureaci zdobywali złote, srebrne i brązowe medale na Wystawach m. in. w Norymberdze, Brukseli, Seulu i Stambule.
Formularz zgłoszenia i regulamin można pobrać ze strony http://enot.pl/olimpiady/item/1094-rusza-xi-edycja-konkursu-mlody-innowator-pod-patronatem-ministra-edukacji-narodowej

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 30974216