ATEST Ochrona Pracy

16 listopada 2018 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2017-11-30 10:46

Zwycięzcy konkursu Healthy Workplaces Film 2017

Before the bridge (Przed mostem) | Stany Zjednoczone | Lewis Wilcox
Before the bridge (Przed mostem) | Stany Zjednoczone | Lewis Wilcox

W tegorocznej edycji konkursu Healthy Workplaces Film nagrodzeni zostali: film „Before the bridge” Lewisa Wilcoxa i niemiecki „Turtle Shells” wyreżyserowany przez Tunę Kaptan. Wyróżnienie otrzymał turecki film „Alien” Morteza Atabaki. Zwycięzców ogłosiła Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy EU-OSHA podczas 60. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych i Animowanych w Lipsku.
„Before the bridge” pokazuje efekty robotyzacji i automatyzacji pracy na przykładzie amerykańskiej Indiany (trailer można zobaczyć na stronie: https://films2017.dok-leipzig.de/en/film/?ID=17311&title=Before+the+Bridge). „Turtle Shells” to wieloaspektowy film, w którym spotykają się i przenikają światy ludzi, zwierząt i wojny – akcja dokumentu rozgrywa się w centrum ratownictwa gadów w Monachium (trailer do obejrzenia tutaj: https://films2017.dok-leipzig.de/en/film/?ID=17135&title=Turtle+Shells).
Nagrodzone filmy zostaną rozesłane (na płytach DVD) do głównych ośrodków współpracujących z EU-OSHA w poszczególnych krajach europejskich.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2018

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 31407657