ATEST Ochrona Pracy

20 czerwca 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2024-05-26 15:42

Wektory BHP – Forum Praktyków w Poznaniu ✅


✅ 24 kwietnia 2024 roku w sercu Poznania odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży bezpieczeństwa i higieny pracy – szósta edycja konferencji Wektory BHP – Forum Praktyków. Wydarzenie, które skupia na sobie uwagę ekspertów oraz entuzjastów bhp i wellbeing’u, jest organizowane przez przez Intersafe Polska a Lyreco Polska oraz DNV. Relacja z tego spotkania ukazała się w majowym wydaniu ATESTU.

Szósta edycja konferencji Wektory BHP była wyjątkowa, ponieważ odbyła się w trakcie Międzynarodowych Targów SAWO, największego wydarzenia branżowego związanego z bezpieczeństwem i higieną pracy w Polsce.

Wśród tematów konferencji znalazły się pierwsza pomoc, analiza czynnika ludzkiego przy badaniu przyczyn zdarzeń niepożądanych oraz zabezpieczenie pracy na wysokości. Dyskusje i warsztaty prowadzone były w otwartej formule, co umożliwiło uczestnikom aktywne zaangażowanie oraz bezpośrednią wymianę doświadczeń.

Forum było okazją do wysłuchania wystąpień i dyskusji z ekspertami z różnych dziedzin. W Wektorach BHP wzięli udział m.in.:
- Karol Bączkowski – znany szkoleniowiec i ratownik medyczny,
- Wlodzimierz Biel – audytor i trener z ponad 20-letnim doświadczeniem,
- Barbara Makowska – ekspertka od wellbeing’u,
- Justyna Pokładnik – innowatorka w dziedzinie gier bhp,
- Robert Kozela, redaktor naczelny miesięcznika ATEST – moderator panelu dyskusyjnego, skupiającego się na efektywności działań promocyjnych i edukacyjnych w zakresie bezpieczeństwa pracy.

Jednym z kluczowych aspektów Wektorów BHP była możliwość networking’u. Organizatorzy zadbali o to, aby uczestnicy mogli nie tylko zdobyć nową wiedzę, ale również nawiązać cenne kontakty zawodowe, które mogą przyczynić się do rozwoju ich karier i wprowadzania nowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa w ich organizacjach.

Zobacz filmową relację z Wektorów BHP: https://www.youtube.com/watch?v=KyFFwv_3qFI

Miesięcznik ATEST - Ochrona Pracy jest partnerem medialnych Wektorów BHP. Zaproszeń na kolejne edycje tej konferencji szukaj na stronie internetowej https://www.atest.com.pl i w naszych mediach społecznościowych.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 59398686