ATEST Ochrona Pracy

26 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2018-07-30 12:15

Zapobieganie wypadkom drogowym – konferencja


Europejska Rada Bezpieczeństwa Transportu (ETSC) organizuje 8. doroczną europejską konferencję PRAISE poświęconą zapobieganiu wypadkom drogowym i urazom w kontekście bezpieczeństwa pracowników. Konferencja odbędzie się 17 października 2018 r. w Brukseli.
Projekt PRAISE poświęcony jest aspektom bezpieczeństwa prowadzenia pojazdów w pracy oraz bezpieczeństwa dojazdów do pracy. Korzystanie z dróg jest niezbędną częścią życia zawodowego każdego człowieka. Szacuje się, że w Europie sześć na dziesięć wypadków przy pracy, skutkujących śmiercią, to kolizje drogowe.
Konferencja ma zgromadzić kierowników ds. bezpieczeństwa floty w firmach, przedstawicieli instytucji UE, przedstawicieli rządów i ekspertów ds. bezpieczeństwa drogowego w celu omówienia najnowszych osiągnięć i priorytetów związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego w kontekście bezpieczeństwa pracy.
Podczas konferencji zostaną również ogłoszeni zwycięzcy konkursu ETSC PRAISE Awards 2018 – są to nagrody przyznawane organizacjom, które podjęły wyjątkowe starania w celu poprawy bezpieczeństwa drogowego związanego z pracą.
Rejestracji na konferencję można dokonać przez formularz dostępny na stronie: https://tiny.pl/g6lhc
Informacje na temat konkursu: https://etsc.eu/projects/praise/praise-awards-2018/

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33267376