ATEST Ochrona Pracy

26 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2019-05-09 13:23

Energetycznie na Międzynarodowych Targach Poznańskich


Energetyka, elektronika i automatyzacja to motywy przewodnie wydarzeń, które rozpoczęły się przedwczoraj na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ramach wydarzenia zorganizowana została przez Eneę Operator strefa, w której m. in. zaprezentowane zostały pokazy prac pod napięciem oraz pokazy ratownictwa przedmedycznego.
Moc targów...
Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży energetycznej. Obok specjalistycznych ekspozycji targom towarzyszą liczne konferencje. Patronat honorowy nad targami objęło Ministerstwo Energii oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Patronat strategiczny sprawuje Enea Operator – jedna z najważniejszych na polskim rynku spółek energetycznych.
Ekspozycja tegorocznych targów EXPOPOWER stanowi szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką, elektrotechniką, oświetleniem, telekomunikacją i automatyzacją. Podczas targów EXPOPOWER przedstawiane są inicjatywy przedsiębiorców, instytucji samorządowych i przedstawicieli nauki, prezentujące innowacyjne rozwiązania, technologie i nowoczesne produkty z zakresu energetyki przemysłowej, automatyki, a także sterowania. Targi to także miejsce spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń przedstawicieli branżowych izb i stowarzyszeń. EXPOPOWER odwiedzają profesjonalni zwiedzający m.in.: elektrycy, energetycy, instalatorzy, technicy, projektanci, koordynatorzy ds. zamówień oraz zarządcy nieruchomościami.
– Targi umożliwiają budowanie wartościowych, biznesowych relacji z klientami, którzy przyjeżdżają do Poznania w poszukiwaniu rynkowych nowości dla sektora. Konferencje odbywające się w ramach EXPOPOWER to ważny głos w dyskusji o przyszłości polskiego sektora energetycznego i jego roli dla polskiej gospodarki w kontekście wyzwań krajowych i międzynarodowych – wyjaśnia Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów EXPOPOWER.
... i wydarzeń
Uzupełnianiem oferty wystawienniczej jest program wydarzeń towarzyszących. W licznych konferencjach, debatach i spotkaniach udział biorą najważniejsi specjaliści z branży energetycznej z Polski oraz zagranicy. Integralną częścią targów EXPOPOWER stało się współorganizowane z Wojewodą Wielkopolskim oraz Enea Operator „Forum Innowacyjnej Energetyki #ENERGINN 2.0”.
OZE w praktyce...

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33267560