ATEST Ochrona Pracy

25 czerwca 2019 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2019-05-17 12:08

Dzień bezpieczeństwa pracy w Goleniowie – zapraszamy do udziału

Zakład Aktywizacji Zawodowej w Goleniowskim Parku Przemysłowym
Zakład Aktywizacji Zawodowej w Goleniowskim Parku Przemysłowym

Fundacja Kultury Bezpieczeństwa serdecznie zaprasza do udziału w Dniu Bezpieczeństwa Pracy organizowanym w ramach kampanii społecznej „Moda na bezpieczeństwo”, koordynowanej przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy.
Wydarzenie zaplanowane jest na 28 czerwca br. i odbędzie się na terenie Zakładu Aktywizacji Zawodowej w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Jest to nowoczesny i innowacyjny kompleks rehabilitacji i aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. To właśnie dzięki takim miejscom praca osób niepełnosprawnych, ich wykształcenie i starania mają szansę zostać zauważone, docenione i odpowiednio wynagrodzone. Organizatorzy przypominają zapis z Karty Praw Osób Niepełnosprawnych: „Niepełnosprawne są osoby, których sprawność fizyczna, psychiczna lub umysłowa trwale lub okresowo utrudnia, ogranicza lub uniemożliwia życie codzienne, naukę, pracę oraz pełnienie ról społecznych, zgodnie z normami prawnymi i zwyczajowymi, które mają prawo do niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia oraz nie mogą podlegać dyskryminacji.”
Jednym z kluczowych partnerów Dnia Bezpieczeństwa Pracy jest Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie. Pomysłodawcą całego wydarzenia jest firma Akala Faraone Sp. z o.o.

Osoby zainteresowane współpracą z organizatorami wydarzenia proszone są o kontakt z przedstawicielami Fundacji Kultury Bezpieczeństwa pod numerem: +48 695 024 880 oraz mailowo: fundacja@fkb.edu.pl

Strona internetowa fundacji: http://polskakochabezpieczenstwo.pl/

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2019

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 33257179