ATEST Ochrona Pracy

17 kwietnia 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-04-25 12:56

Fantastyczne, behapowskie nagrody - tylko w ATEŚCIE!


Głowisz się nad problemem i chętnie sięgnąłbyś/sięgnęłabyś do jakiejś specjalistycznej publikacji po rozwiązanie? A może przypadkowo zbiłeś/zbiłaś kolejny kubeczek i nie masz w czym pić porannej kawy? Albo brakuje Ci czegoś, w czym łatwo nosić ze sobą rzeczy osobiste - bez upychania ich po kieszeniach...

A co jeśli powiemy Ci, że wszystkie te problemy może pomóc rozwiązać ATEST - Ochrona Pracy? Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym comiesięcznym konkursie i odpowiesz na kilka pytań. Jeśli odpowiedzi będą prawidłowe, zakwalifikujesz się do losowania fantastycznych, behapowskich nagród - kubeczków i plecaczków od Proresult - Kultura Bezpieczeństwa oraz książek od Tarbonus!

Ale hola, hola! Gdy już przygotujesz do działania sam siebie, watro zabrać się za resztę drużyny, z którą pracujesz! Tylko jak zacząć...? Oczywiście rozwiązując i korzystając z pomocy szkoleniowych przygotowanych przez TAM - Odczarowujemy BHP! Jeśli zadanie polega na rozwiązaniu jakiejś zagadki, masz możliwość zdobycia Plannera Zmian w formie cyfrowej. On na pewno pozwoli Ci głębiej zastanowić się nad kulturą bezpieczeństwa w Twojej firmie i wskaże odpowiedni kierunek jej poprawy.

Prenumeratę zamówisz na: https://lnkd.in/eDQKkgx lub portalu Wydawnictwa Czasopism i Książek Technicznych SIGMA-NOT Sp. z o.o. zarówno z wersji papierowej, jak i elektronicznej!

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 58341878