ATEST Ochrona Pracy

17 kwietnia 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-04-30 12:31

Materiały niebezpieczne pod kontrolą


Materiały niebezpieczne pod kontrolą – to hasło przewodnie seminarium zorganizowanego 14 kwietnia br. przez oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP w Rzeszowie. Wydarzenie zgromadziło blisko stu uczestników, ośmiu wystawców i prelegentów; zostało objęte patronatem honorowym Okręgowego Inspektora Pracy w Rzeszowie.
Główny wykład w trakcie seminarium poprowadziła Agnieszka Dembińska – ekspertka w dziedzinie magazynowania materiałów niebezpiecznych.

Następnie prelekcje wygłosili przedstawiciele partnerów seminarium: Mariusz Jędorowski z firmy TOPSERW – Składowanie, magazynowanie i transport baterii jonowo-litowych; Grzegorz Płuziński z firmy ECOTHESIS – chemIQ, czyli jak w łatwy sposób zarządzać chemikaliami w firmie; Jakub Bubak, twórca aplikacji Xafy Safety App – 3 razy TAK, sprawdzona, sprawna, spisana: wykonywanie list kontrolnych bhp w aplikacji bhp Xafy Safety App; Adam Jabłoński z firmy Filter Service – Środki ochrony dróg oddechowych – dobór i dopasowanie; Sebastian Kilichowski z firmy EyeShield – wpływ światła z ekranów na zdrowie i wzrok pracownika; Paweł Wojdyła i Wojciech Nerwiński z firmy Ansell – Zintegrowany system ochrony dłoni.

Podczas seminarium omówiono problemy, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy oraz pracownicy służby bhp. Zaprezentowano również nowoczesne rozwiązania, które chronią pracowników, usprawniają i systematyzują pracę.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 58342243